stamboomgids

Zoekresultaten 'Schilperoort' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 7:

Genealogie Waaleboer - www.genealogieonline.nl/genealogie-waaleboer

Een publicatie door Leo Waaleboer met gegevens over oa. de families Close, Waaleboer, Goudswaard, Schilperoort, Curtis, Van Buuren, Van Seters, Beveridge, Snoei en Morgan.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Genealogie Couwenhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-couwenhoven

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Van Leeuwen, Van der Meer, Koster, Romeijn, Kokshoorn, Van Rijn, Hooijmans, Schilperoort en Van der Helm.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Stamboom Schilperoort - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilperoort

Een publicatie door C. Schilperoort met gegevens over oa. de families Meulmeester, Schilperoort, Houkes, Van der Velde, De Meulmeester, Snel, Kerver, Vlasblom, Halbetsma en Bontje.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Ros en Hofman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ros-en-hofman

Een publicatie door Edwin Ros met gegevens over oa. de families Kalle, Ros, Dieleman, Keus, Lap, De Jager, Vrolijk, Schilperoort, De Witte en Dekker.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Familienamen: Smit, Schaar(e)man, van Reuler en de Bruijn. - www.genealogieonline.nl/familienamen-smit-schaarman-van-reuler-de-brui ...

Een publicatie door Herman Smit met gegevens over oa. de families Schaareman, Schaarman, Smit, Schilperoort, Timmermans, Groenewegen, De Bruijn, Van der Laan en Van der Laan.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Voorouders Smit en Ketting Maassluis - www.genealogieonline.nl/voorouders-smit-en-ketting-maassluis

Een publicatie door B.J. Smit met gegevens over oa. de families Smit, Schilperoort, Brouwer, Jans, Dekker, Bakker, Schonewille, Jansen, De Vries en Vos.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Van Gerwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gerwen

Een genealogische publicatie door Cynthia van Gerwen met gegevens over onder andere de families Berkers, Van Gerwen, Van Lierop, Schilperoort, Van Zeijl, Elst, Roos, Bakker en Van Rooij.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website