stamboomgids

Zoekresultaten 'Snoeren' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom Lievens - www.genealogieonline.nl/stamboom_lievens

Gegevens over oa. de families Lievens, Van Loon, Snoeren, Van Dongen, Van Alphen, Van Beek, Van Meel, Van Gils, Van Gool en Laming.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Peters - www.genealogieonline.nl/genealogie_peters

Gegevens over oa. de families Brekelmans, Peeters, Krol, Wagemakers, Robben, Peters, Snoeren, Schapendonk, Van Dongen en De Bont.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ariëns - www.genealogieonline.nl/stamboom-ariens

Een publicatie door H. Ariëns met gegevens over oa. de families Ariëns, Aries, Bosschart, Hendrickx, Jan Adriaan Cornelissen, Van Dongen, Adriaan Cornelis Antonissen, Verbunt, Cornelis Antonissen en Snoeren.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Marco Snoeren - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-marco-snoeren

Een publicatie door H. Verbeek met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Van Rijn, Van der Geest, Romeijn, Kouwenhoven, Verbeek, Snoeren, Van der Helm, Van der Meer en Van Veen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Wiki Familie Snoeren - www.familiesnoeren.nl

Een genealogische wiki over de geschiedenis van de familie Snoeren.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Reus-Elshout-Koolen-Aussems - www.genealogieonline.nl/stamboom-reus-elshout-koolen-aussems

Een publicatie door Joost Reus met gegevens over oa. de families Snoeren, Aussems, Reus, Ausems, Koolen, Elshout, Van Son, Van Bokhoven, Pullen en Storimans.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerardina A. van Rijn - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerardina-van-rijn

Een publicatie door Henk Verbeek met gegevens over oa. de families Snoeren, Van Rijn, Van der Plas, Romeijn, Clemens, Verbeek, Van Leeuwen, Winkels, .

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Van Lieshout en Marinus - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-lieshout-en-marinus

Een publicatie door Indiè van Lieshout met gegevens over oa. de families Lieshout, van, Marinus, Beringen, van, Grüner, Musters, Snoeren, Roos, Torremans en Torremans.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Van Lieshout en Marinus - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-lieshout-en-marinus

Een publicatie door Indiè van Lieshout met gegevens over oa. de families Lieshout, van, Marinus, Beringen, van, Grüner, Musters, Snoeren, Roos, Torremans en Torremans.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Familie Zwaans - www.genealogieonline.nl/familie-zwaans

Een genealogische publicatie door Kees Zwaans met gegevens over onder andere de families Zwaans, Vingerhoeds, Snoeren, Van de Plas, Oerlemans, Vingerhoets, Van Meer, Wagemakers en Van der Pluijm.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website