stamboomgids

Zoekresultaten 'Stap' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 112:

Kwartierstaat Schoffelen-Briels - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schoffelen-briels

Een publicatie door J Schoffelen met gegevens over oa. de families Habets, Janssen, Schoffelen, Hermans, Didden, Caris, Gielen, Verstappen, Gijsen en Willems.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Havers - www.genealogieonline.nl/genealogie-havers

Een publicatie door Edwin Havers met gegevens over oa. de families Banga, Bockema, Hania, Havers, Heringa, Pecama, Rheen, Stapert, Schotanus, Swerms, van Aysma, Wierda e.a.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Geneaologie Raap - www.genealogieonline.nl/geneaologie-raap

Een publicatie door R. Raap met gegevens over oa. de families Raap, Kleefstra, Stappers, De Vries, De Jong, Van der Meij, De Vos, Visser, Hoekstra en Dantuma.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Passon - www.genealogieonline.nl/stamboom-passon

Een publicatie door M.H.P.M. Passon met gegevens over oa. de families Passon, Van Gulik, Stap, Van Alten, Netten, Hartogs, Van den Heuvel, Boselie, Van Beijnen en Passon (Strom).

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Heerke Roukema - www.genealogieonline.nl/stamboom-heerke-roukema

Een publicatie door Heerke Roukema met gegevens over oa. de families Roukema, Visser, De Vries, Van der Meulen, Stapersma, Span, Hoekstra, De Jong, Faber en Bouma.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boterenbrood - www.genealogieonline.nl/stamboom-boterenbrood

Een publicatie door Hans Boterenbrood met gegevens over oa. de families Stapper, Rijnberg, Boterenbrood, Kaashoek, Hafner, Idenburg, Mutscheler, Van Heeren, Hage en Boer.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Abeelen Stamboom - www.genealogieonline.nl/abeelen-stamboom

Een publicatie door Sjef van Abeelen met gegevens over oa. de families Van Abeelen, Abeelen, Krijnen, Verhagen, Verstappen, Abeele, Moonen, Van Iersel, Schollen en Van Laarhoven.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stappers - www.genealogieonline.nl/stamboom-stappers

Een publicatie door Frits Stappers met gegevens over oa. de families Stappers, Brussel, Benoist, Van der Bom, Meinderts De Boer, De Jonge, De Rober, Pietje, Abrahams en Ras.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Leungen - www.home.zonnet.nl/stapelveld/Titel.htm - via Internet Archive

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamoom Verlaeken - www.genealogieonline.nl/stamoom-verlaeken

Een publicatie door Vincent Verlaeken met gegevens over oa. de families Battaille, Verlaeken, De Stappens, De Landsheer, Roosemont, Lateur, Kaisergruber, Apraiz Y Dobaran, Van de Meerssche en De Keyser.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website