stamboomgids

Zoekresultaten 'Stob' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 7:

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Stobberingh - www.genealogieonline.nl/stamboom-stobberingh

Een publicatie door P. Morgenland met gegevens over oa. de families Stobberingh, De Klerk, Regenbogen, Zellner, Stoffers, Nieuwenhuisen, Meijer, Peijters, Buitenpost en Ritsema.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stambom Molenkamp - www.genealogieonline.nl/stambom-molenkamp

Een publicatie door H. ter Horst met gegevens over oa. de families Molenkamp, Sappe, Gelmers, Mulder, Stobbe, De Bruin, Vonk, Krikke, Wind en Machielsen.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Bakhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakhuis

Een publicatie door Jolien Hiemstra met gegevens over oa. de families Bakhuis, Op Den Dries, Schutte, Stobbelaar, Lohuis, Grefelman, Schoten, Warmelink, Schurink en Grootemarsink.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Family tree Geus - www.genealogieonline.nl/family-tree-geus

Een publicatie door Jean Geus met gegevens over oa. de families Stobbaerts, Geus, Inconnu, Clais, Lopez, Miranda, Breugelmans, Giner en Giner.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Familie Theodorus Esselaar - www.genealogieonline.nl/familie-theodorus-esselaar

Een genealogische publicatie door Ton Vermeij met gegevens over onder andere de families Bethlehem, Esselaar, Walthaus, Herberts, Niessink, Dijkstra, Stobbe, De Leeuw en Ter Weeme.

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Stammbaum Hartmut Schröder - www.genealogieonline.nl/stammbaum-hartmut-schroder

A genealogical publication by Hartmut Schröder with information about, among others, the families Falk, Siemens, Stobbe, Neufeld, Drude, Derksen, Friesen, Weindorf and Froese.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website