stamboomgids

Zoekresultaten 'Tolk' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 37:

Parenteel Albert Brummelkamp (Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_albert_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, Fransen, Straatgaar, Van Bentem, Klaaszen, Van Oosten, Gardes, Lee-Kolck, Van der Hoeven en Stolk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Goris - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-goris

Een publicatie door M.A.Stolk met gegevens over oa. de families Goris, Kroeze, Veldhuis Kroeze, Croese, Kruse, en van Twickelo.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van het Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-het-schut

Een publicatie door Marinus Stolk met gegevens over oa. de families Van het Schut, Bos, Evertsen, Roozenboom, Klomp, Meurs, Epping, Haazeleger, Van Beek en Van Deelen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Adriaen Bax - www.genealogieonline.nl/stamboom-adriaen-bax

Een publicatie door Yvon Nijland met gegevens over oa. de families Bax, Back, Peggeman, Veldboom, Buisman, Snijder, Schutte, Lenten, Stil en Stolk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Mees - www.genealogieonline.nl/genealogie-mees

Een publicatie door Hans Mees met gegevens over oa. de families Mees, Dorhout Mees, Van Stolk, Meeus, Kolff, Browne, Hudig, Themmen, Ledeboer en Van der Hoop.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Plasmans - www.genealogieonline.nl/stamboom-plasmans

Een publicatie door Bert Plasmans met gegevens over oa. de families Plasmans, Elzakkers, Stolk, Vink, Broeders, Berkelouw, Littel, Van der Velden, Rietdijk en Haksteen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stolk en Van Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolk-en-van-dongen

Een publicatie door Ria Huizer-Stolk met gegevens over oa. de families Stolk, Plaisier, Van Ree, Van Antwerpen, Van Dongen, De Klerk, Kortland, Baas, Prins en Versnel.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schenkeveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-schenkeveld

Een publicatie door Peter Schenkeveld met gegevens over oa. de families Schenkeveld, Overgaag, De Vette, Stolk, Boks, Verbeek, Gerla, Gordijn, Deijkers en Bosman.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Schouten - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-schouten

Een publicatie door M.A. Stolk met gegevens over oa. de families Schouten en Veerman

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schepen en Van Brakel - www.genealogieonline.nl/stamboom-schepen-en-van-brakel

Een publicatie door Ad Schepen met gegevens over oa. de families Van Brakel, Schepen, Scheepen, Borsboom, De Groot, Van Egmond, Bregman, Stolk, Roza en Collecteur.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website