stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Dis' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 91:

Stamboom Kerkhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof

Een publicatie door A.M. Kerkhof met gegevens over oa. de families Van Veenendaal, Kerkhof, Van Hussen, Den Daas, Dissel, Van Hussen (Van Huissen), Hoveling, Veenendaal, Westerman en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Leeuw - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leeuw

Een publicatie door Willem de Leeuw met gegevens over oa. de families De Leeuw, Maris, Nelemans, Van Dis, Van Dijk, Timmers, Knook, De Lint, Van der Weerd en Punt.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

VOC opvarenden - vocopvarenden.nationaalarchief.nl

De scheepssoldijboeken vormen de basis van de personeelsadministratie van de Verenigde Oost-Indische Compagnie (VOC).

Categorie: Bronnen » Landelijk   Filter


Screenshot van website

Parenteel Ponse - www.genealogieonline.nl/parenteel-ponse

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Ponse, Van Alten, Korsuize, Munters, Van Dis, Van de Kop, De Jonge, Bouterse, Schroevers en Vogelaar.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Heraldisch Atelier Bultsma - www.heraldischatelierbultsma.nl

Gespecialiseerd in het ontwerpen, tekenen en schilderen van familiewapens en vlaggen. Informatie over mogelijkheden en uitgevoerde werkzaamheden.

Categorie: Organisaties » Commercieel   Filter


Screenshot van website

Genealogie Breedeveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-breedeveld

Een publicatie door J. Breedeveld met gegevens over oa. de families Breedeveld, Bredeveld, Breedevelt, Bredevelt, Dekker, Devilee, Van Dissel, Immerzeel, Van Dam en Breedeveld.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Heraldisch ontwerper - www.nagtegaal.org

Heeft u interesse in het laten ontwerpen en tekenen van een nieuw of bestaand familiewapen, dan bent u hier op het juiste adres.

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Woerden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-woerden

Een publicatie door H.R. van Woerden met gegevens over oa. de families Van Woerden, Disselkoen, Schl√ľnslau, Van Santen, Van de Berg, Luyendijk, Aan de Wiel, Van Driel, Van Alphen en Pulle.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Paulus - www.genealogieonline.nl/genealogie-paulus

Een publicatie door F.W. van Hall met gegevens over oa. de families Paulus, Hall, Niemann, Post, Erhardt, Distelbrink, Van Noord, Doorenbosch, Ruijgrok en Nieuwenhuis.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schalker - www.genealogieonline.nl/stamboom-schalker

Een publicatie door M. Schalker met gegevens over oa. de families Schalker, Koegler, Berg Van De, Flier Van Der, Dijk Van, Scherft, Disgel Van, Koelen Van Der, Parera en Soetens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website