stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Eck' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 412:

Genealogie Mundorff - www.genealogieonline.nl/genealogie-mundorff

Een publicatie door M. Mundorff met gegevens over oa. de families Hoste, Deblauwe, Van Coillie, Mundorff, De Baere, Caron, Dugardin, Louage, Beckx en Didden.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Twillert - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-twillert

Een publicatie door H. van Twillert met gegevens over oa. de families Rensselaer, Twiller, Roosevelt, Twillert, Vermeer, Malestein, Koelewijn, Broeck, Huijgen en Travaille.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Parenteel Van Bijnen - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-bijnen

Het parenteel van Godefridus van Bijnen is samengesteld door C.H. van Broeckhuijsen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Adriaan Havermans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-adriaan-havermans

Gegevens over oa. de families Havermans, Vrouw, Maes, Piree, Mutsaerts, Smit, Van der Vlag, Van Broeckhoven, De Moor en Theuns.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Schapekoppen - www.genealogieonline.nl/genealogie-schapekoppen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Heer, Visser, Brand, Van Loon, De Jong, Van der Linden, Van Eck, Van der Elst, Heeren en De Bruijn.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Rick van Olmen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-rick-van-olmen

Een publicatie door J. van Olmen met gegevens over oa. de families Van Olmen, Verstraelen, Bekkers, Van de Laar (Ook: Laer), Verhaeren, Van Gorkum, Van de Laar, Prinsen, Beckers (Ook: Backers) en Bierens.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Laar - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_de_laar

Gegevens over oa. de families Houterman, Van de Laar, De Leeuw, Outerman, Van Brakel, Van Eck, Van Suijdam, Vink en De Wilde.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Peek - www.genealogieonline.nl/stamboom-peek

Een publicatie door Gert-Jan Peek met gegevens over oa. de families Peek, Vendrig, Morren, Van Dijk, Verhoef, De Groot, Van Schaik, Van Rossum, Peeck en Van den Berg.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Versteeg - www.genealogieonline.nl/stamboom-versteeg

Een publicatie door Anton Versteeg met gegevens over oa. de families Versteeg, De Carpentier, Van Eck, Van Cooten, Van Ek(E)ris, Bergman, Janssen, Van Brussel, Mertens en Van Draanen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Zieltjens - www.genealogieonline.nl/stamboom-zieltjens

Een publicatie door F. Zieltjens met gegevens over oa. de families Zieltjens, Zieltjes, Van den Berg, Uijlenbroek, Brouwer, Middelman, Prinssen, Kok, Van Eck en Wijnalda.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website