stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Geldere' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 27:

Stamboom Petit - www.genealogieonline.nl/stamboom-petit

Een publicatie door A. Petit met gegevens over oa. de families Petit, Van Gelderen, Linden, Wal, Leusen, Fontaine, Schaap, Van Dongen, Exter en Van Ingen.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-burkels

Gegevens over oa. de families Burkels, Schaafsma, Van Gelderen, Tijmens, Boersma, Van der Veer, Spoelstra, Bos, Kasbergen en Smits.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemse

Een publicatie door Anita Willemse met gegevens over oa. de families Ruitenbach, Van Diermen, Thierens, De Man, Donker Curtius, Welsch, Ballintijn, Van Gelderen, Van den Dobbelsteen en Schuld.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Akkerman-ten Berge - www.genealogieonline.nl/stamboom-akkerman-ten-berge

Een publicatie door Sabrina Akkerman - ten Berge met gegevens over oa. de families Ten Berge, Jans, Ploeg, Hamming, Stad, Van Gelderen, Oosterbaan, Geerts, Gnodde en Voorenkamp.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Christ - www.genealogieonline.nl/stamboom-christ

Een publicatie door Wendy Christ met gegevens over oa. de families Christ, Meijer, Chris, Otten, Van Gelderen, Van Kempen, Janssen, Van de Hooven, Van Eykelenburg en Spee.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Gelderen - www.kelis-melissa.nl/phpGedView-3.3.5

Veel families uit Friesland, met name omgeving Joure.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huijgen - www.genealogieonline.nl/stamboom-huijgen

Een publicatie door J. Huijgen met gegevens over oa. de families Van Gelderen, Bos, Booy, De Jong, Boon, Van der Laan, Betjes, Huijgen, Hoogland en Van Bodegraven.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Bovenschen / van Gelderen - www.genealogieonline.nl/genealogie-bovenschen

Een publicatie door Helma Bovenschen met gegevens over oa. de families Van Donk, Verwoert, Kussendrager, Bovenschen, Looyenga, Van Gelderen, Schuurman, Vergunst, Stapper en Bos.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Emden (Maassteden) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-emden-maassteden

Een publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over oa. de families Van Emden, Cohen, Levi, Van Gelderen, Pregers, Meiboom, Goudsmit, Fransman, Roodschild en Levie.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Gram - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-gram

Een publicatie door Frank de Gram met gegevens over oa. de families Pool, Van Soelen, De Gram, Van Ge(E)mert, De Leeuw, Santema, Van Geldere, Van Zon, Van de Merwe en Van Ringelestein.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website