stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ham' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 256:

Genealogie Kuipers - www.genealogieonline.nl/genealogie_kuipers

Gegevens over oa. de families Mud, Kuipers, De Haan, Vaatstra, Van der Molen, Veenstra, De Jong, Hamstra, Homan en De Vries.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Ten Klei, Ten Kleij, Ten Cleij - www.genealogieonline.nl/stamboom_ten_klei_ten_kleij_ten_cleij

De stamboom van de familie Ten Klei, Ten Kleij, Ten Cleij is samengesteld door R. ten Klei. Met o.a. gegevens over de families Kleij, Rosielle, Wiedeman, Hammer, Hoffmans, Langkau en Brinkman.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Luijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-luijk

Gegevens over oa. de families Hamelink, Wisse, De Bruijne, Van Luijk, Dieleman, De Feijter, De Jonge, Jansen, Riemens en De Kraker.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Aker, Van Eindhoven, Schepens en - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_aker

Gegevens over oa. de families Pijnappels, Schepens, Verhoeven, Van den Aker, Van Eindhoven, Hamers, Van Eijndhoven, Van der Meijden, Vugts en Van de Ven.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eikenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom_eikenhorst

Gegevens over oa. de families Eikenhorst, Van Eikenhorst, Abrahamsen Van Eikenhorst, Bos, Mosterd, Preusterink, Jacobsen Van Eikenhorst, Van de Kraats, Doppenberg en Span.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Coret - www.coret.org

Stamboom opgesteld door Bob Coret met o.a. gegevens over de families Coret, Grondel, Brizee, Van Bovene, Van Ham, Uphus, Van Evelingen en Hoogers.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dalen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dalen

Een publicatie door H. van Dalen met gegevens over oa. de families Van Dalen, Koops, Mulder, Lamberts, Stevens, Stoffers, Wuffen, Klinkhamer, Dekker en Enting.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ouwens - www.genealogieonline.nl/stamboom-ouwens

Een publicatie door P. Ouwens met gegevens over oa. de families Ouwens, Auwens, Van Driel, Stehouwer, De Jong, Hameete, Eiting, Haymeete, Van Soest en Van den Heuvel.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verbruggen - www.genealogieonline.nl/stamboom-verbruggen

Een publicatie door Hinke Verbruggen met gegevens over oa. de families Verbruggen, Verbrugge(N), Kroon, De Jong, Van der Neut, Verbrugge, Van der Vliet, Van den Berg, Brouwer en Van der Ham.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schroer - www.genealogieonline.nl/stamboom-schroer

Een publicatie door J.M. Schroer met gegevens over oa. de families Van der Vlugt, Slagmolen, Van der Meulen, Abrahamsen, Hoonte, Schröer, Van Hussen, Schroer, Veltmann en Brom.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website