stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Houdt' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 32:

Stamboom Vermeulen - www.genealogieonline.nl/stamboom-vermeulen

Gegevens over oa. de families Vermeulen, Drent, Burger, Van Houdt, Van Wees, Nb, Van den Dorpel, Stoppelenburg, Tack en Bemelmans.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burgerhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgerhout

Een publicatie door J. Burgerhout met gegevens over oa. de families Burgerhout, Groen, Stam, Burgerhoudt, Spieringshoek, Mackloet, Domine, De Jong, Visser en Van der Zwaan.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jansen - Houtzager - Verweij - Veldkamp - Van Breukelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-jansen-houtzager

Een publicatie door Jansen met gegevens over oa. de families Verweij, Van der Kwast, Houtzager, Houtsager, Houdtzagers, Houtsagers, De Swager, Diepenhorst, Van der Quast en De Weijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Zuyderhoudt - www.genealogieonline.nl/stamboom-zuyderhoudt

Een publicatie door H. Zuyderhoudt met gegevens over oa. de families Zuyderhoudt, Suyderhoudt, Van Zuyderhoudt, Kuijper, Werf, Kramp, Visser, Stumphius, Slop en Kaijser.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Zuyderhoudt - members.chello.nl/g.van.dijk2

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stichting Oud Achtkarspelen - www.oudachtkarspelen.nl

In de statuten staat letterlijk \"De stichting heeftten doel het kweken van belangstelling voor de historie van de gemeente Achtkarspelen en voorts voor al hetgeen met één en ander rechtstreeks of zijdelings verband houdt of daartoe bevorderlijk kan

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen » Friesland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schrauwers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrauwers

Een publicatie door Emile Schrauwers met gegevens over oa. de families Schrauwers, 's Grauwers, De Rooij, Wijdemans, Gijzen, Swolfs, Hensing, Van Lier, V. Houdt en Schoutens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krans - www.genealogieonline.nl/stamboom-krans

Een publicatie door Annelies Werkman-Niks met gegevens over oa. de families Krans, Niks, Timmermans, Quisthoudt, Van der Wal, Beekman, Wientjes, De Swart, Prinsen en Schuringa.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Van Adiks tot Zuiderhoudt - www.genealogieonline.nl/van-adiks-tot-zuiderhoudt

Een genealogische publicatie door Jan Verkade met gegevens over onder andere de families Ter Kuile, Blijdenstein, Van Heek, Stork, Stroink, Scholten, Jannink, Ledeboer en Ten Cate.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Van Namen Foundation - www.vannamen.org

De Van Namen Foundation houdt zich onder andere bezig met het opsporen en documenteren van de genealogie van het geslacht Van Namen en het in bewaring verkrijgen van voorwerpen, documenten en afbeeldingen die voor het geslacht van Namen van historisch betekenis zijn.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website