stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ling' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 872:

Genealogie Online - www.genealogieonline.nlAanrader!

Een grote verzameling genealogische data (stambomen, parentelen, kwartierstaten en bidprentjesverzamelingen) van diverse genealogen die hun gegevens eenvoudig op deze site publiceren.

Categorie: Bronnen » Landelijk   Filter


Screenshot van website

Kloosterman familiewapen - www.kloosterman.be/genealogie-ned/kloosterman-familiewapen

Ontworpen voor alle naamdragende nakomelingen van de stamvader Jan Claesz., schout van Kapelle Biezelinge, 1579, 1583, pachter van 113 gem. 95 r. land

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hobers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobers

Een publicatie door W. Hobers met gegevens over oa. de families Hobers, Van Almelo, Lubberts, Tangenberg, Jacobs, Wilkes, Jansen, Koens, Van Almelo (Tweeling) en Lok.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Gegevensverzameling Van der Wal - www.genealogieonline.nl/gegevensverzameling_van_der_wal

Gegevens over oa. de families Van der Wal, Goedhart, Van Meerendonk, De Vries, De Jong, Van der Schaaf, De Boer, Van der Veen, Boele en Postma.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Nakomelingen Gerrit van Dien - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-gerrit-van-dien

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Van Diejen, Van Dien, Oosterbroek, Van Dijen, Van Die, Te Riet, Jordaan, Pach, Mackenstein en Wester.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Van Velzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-velzen

Een publicatie door H. van Velzen met gegevens over oa. de families Van Velzen, Van Moorsel, Van der Kruk, Kreling, De Vogel, Van der Meij De Bie, Van der Meer, Van der Krogt, Bronswijk en Roemer.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Rems-Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_rems_dijkstra

Gegevens over o.a. de families Van Rems, Sealtiel, De Boer, Klumper, Dijkstra, Hulshoff, Bosma en Schuring. Alle aanvullingen en opmerkingen van harte welkom!

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Coret - www.coret.org

Stamboom opgesteld door Bob Coret met o.a. gegevens over de families Coret, Grondel, Brizee, Van Bovene, Van Ham, Uphus, Van Evelingen en Hoogers.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verschoor - www.genealogieonline.nl/stamboom-verschoor

Gegevens over oa. de families Groenewegen, Stuurstraat, Huisman, Verschoor, Schelling, Monster, Van Oort, Hut, Spruyt en Roos.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website