stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Mossel' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 21:

Stamboom Vinkenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom_vinkenburg

Gegevens over oa. de families Vinkenburg, Roomer, Bax, Neesen, Ter Lage, Mosselmans, Van Kessel, Vogelenzang, Smits en De Cort.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Enkhuizer Regentengeslachten - www.genealogieonline.nl/enkhuizer-regentengeslachten

Een publicatie door J. van Loosen met gegevens over oa. de families Van Loosen, Brouwer, Crol, Mossel, Van Egmond, Jans, Semeyns, Pieters, Pan en Blok.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Moedt - Mossel - Neleman - van der Lende - www.uwpassieonline.nl/passie/sites/index.php?kid=2261

Vier families op een kussen

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Meerts in Belgiƫ en Nederland - www.genealogieonline.nl/meerts-in-belgie-en-nederland

Een genealogische publicatie door Leo Meerts met gegevens over onder andere de families Meerts, Nijsen, Huizing, Van Mulukom, Denayer, Riko, Mosselmans, Swalens en Hanssens.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Moedt - Mossel - Neleman - van der Lende - www.moedt-mossel-neleman-vanderlende.uwstamboomonline.nl

vier families op een kussen

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Roelf Pieters Takens - www.genealogieonline.nl/genealogie-roelf-pieters-takens

Een publicatie door Leida Mosselman met gegevens over oa. de families Takens, Makken, Ottens, Til, Dijk, Van Duinen, Harkema, Nieveen, Clason en Meijer.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smetsers-Pennings - www.genealogieonline.nl/stamboom-smetsers-pennings

Een publicatie door Arie Smetsers met gegevens over oa. de families Smetsers, Manders, Sanders, Vermulst, Van den Boogaard, Van de Mosselaar, Van Berendonk, Van Asten, Van Roij en Verberne.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Adrichem (Rotterdam---->Enschede) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-adrichem

Een publicatie door Marloes van Adrichem met gegevens over oa. de families Van Adrichem, De Vries (Bredevoort), Japink, Mossel, Ruiten, ten Barge, Hekke, Vitjeroo, van Elleput en Houter.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Genealogie Mosselman - www.genealogieonline.nl/genealogie-mosselman

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Mosselman, Van Eck, Aleman, Slis, Verkerke, Romeijn, Vogel, Klapmuts, Fluit en De Koning.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Bekkum - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-bekkum

Een publicatie door Peter van Bekkum met gegevens over oa. de families Drijver, Vlaming, Van Bekkum, Bakker, De Leeuw, Ellen, Harland, Lange, Cornelis en Mossel.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website