stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ommen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 108:

Parenteel Heeres - www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres

Parenteel van Heere Jans is samengesteld door P. Heres, voorkomens van de families Logtenberg, Ijzerman, Van Ommen, Eilander, Scholten, Boeve, Haverka

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dehne - www.genealogieonline.nl/stamboom-dehne

Gegevens over oa. de families Lans, Dehne, Rudolph, Loopeker, Vos, Gerssen, De Wit, Vledder, Van der Sommen en Simon.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eilander - www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Commenee, van - www.homepages.hetnet.nl/~v-commenee

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Scheer - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-scheer

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Van Ommen, Van Apeldoorn, Eikelboom, Mondria en Scholten.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Ommen - www.genealogieonline.nl/van-ommen-stamboom

Een publicatie door Albert van Ommen met gegevens over oa. de families Van Ommen, IJzerman, Van Gorkum, Vonk, Immeker, Van Oene, Uit De Bulten, Boer, Van den Heiligenberg en Van den Berg.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijsterbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijsterbosch

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg, Van Olst en Eikelboom.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vanhommerig - www.genealogieonline.nl/stamboom-vanhommerig

Een publicatie door H. Vanhommerig met gegevens over oa. de families Niet Publiceren, Kerris, Stommen, Van Hommerich, Vanhommerig, Lindelauf, Schiffer, Kerris [keris], Kerres en Ritzen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-haverkamp

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel Dengerink of Dingerink - www.genealogieonline.nl/parenteel-dengerink-of-dingerink

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Rietberg, Visser, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg en Van Olst.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website