stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Rhee' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 30:

Genealogie Havers - www.genealogieonline.nl/genealogie-havers

Een publicatie door Edwin Havers met gegevens over oa. de families Banga, Bockema, Hania, Havers, Heringa, Pecama, Rheen, Stapert, Schotanus, Swerms, van Aysma, Wierda e.a.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel van Leonardus Verheezen - home.versatel.nl/kvandenbergh/stamboom/verheezen.htm

Nakomelingen van Leonardus Verheezen en Cornelia van Ginderen vanaf 1735 uit Brecht/Woensdrecht.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Rhee - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rhee

Een publicatie door P. van Rhee met gegevens over oa. de families Van Belle, Van Rhee, Bakker, De Krieger, Kraak, Slot, Haantjes, Steenhoven, Haas en Van der Does.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Havermans - www.genealogieonline.nl/genealogie-havermans

Een publicatie door Kees de Koning met gegevens over oa. de families Havermans, Van den Broek, Van der Zande, Verhees, De Leeuw, Verhoeven, Somers, Hommel, Van Tilbeurgh en Veraart.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Top - www.genealogieonline.nl/stamboom-top

Een publicatie door J.J. Top met gegevens over oa. de families Top, Moerman, Nobach, Renkema, Van de Rhee, Van de Ree, Klunder, Piersma, Beers en Wolters.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Genealogie Janssen en Rhee - www.genealogieonline.nl/genealogie-janssen-en-rhee

Een publicatie door P. Cuperus met gegevens over oa. de families Van der Aar, Van Beusekom, Milatz, Janssen, Zandvoort, Rhee, Hageman, Heuvelmans, Somers en Van Wildernis.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Heemkunde Vlaanderen - www.heemkunde-vlaanderen.be

Officiële website van Heemkunde Vlaanderen, voorheen het Verbond voor Heemkunde, de koepelorganisatie voor sociaal-cultureel vormingswerk in verenigingsverband die begaan is met cultureel erfgoed, meer bepaald de heemkundige sector in Vlaanderen.

Categorie: Organisaties » Verenigingen » Heemkundeverenigingen   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Van de Vorst - members.home.nl/waltherjansen

Betreft de van oorsprong Nuenense familie Van de(r) Vorst, voorheen Joosten genaamd.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schoenknecht - www.genealogieonline.nl/stamboom-schoenknecht

Een publicatie door Ulrich M. Schönknecht met gegevens over oa. de families Schönknecht, Hagaman, Johnson, Werk, Voorhees, Strehlow, Karnatz, Aleth, Van Doren en Sinn.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Rhee - www.genealogieonline.nl/stamboom-rhee

Een publicatie door Ina Rhee met gegevens over oa. de families Rhee, Lommen, Van Oosterhout, Ribbels, Van Gils, Lulof, Brouwer, Caron, Foks en Boom.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website