stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Ruiten' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 22:

Stamboom Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemse

Een publicatie door Anita Willemse met gegevens over oa. de families Ruitenbach, Van Diermen, Thierens, De Man, Donker Curtius, Welsch, Ballintijn, Van Gelderen, Van den Dobbelsteen en Schuld.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Achelen, van - www.ruitenbeekgenealogie.nl

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bergen

Een publicatie door F. van Bergen met gegevens over oa. de families Smit, Van der Vliet, Van Urk, Van Bergen, Lukjen, Lukkien, Horsman, Schling, Ruiten en Jans.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Diender - www.genealogieonline.nl/stamboom-diender

Een publicatie door Fred Schell met gegevens over oa. de families Diender, Klappe, Toeter, Kok, Goosen, De Boer, Koek, Vis, Ruiten en Van Bruggen.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Groot uit Kampen - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groot-uit-kampen

Een publicatie door G. Meijerink met gegevens over oa. de families Van Dijk, De Groot, Ruitenberg, Teune, Van 't Oever, Brink, Van der Weerd, Van de Hoek, Klooster en Van der Stege.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Grafhorst - van der Pers - www.genealogieonline.nl/stamboom-grafhorst

Een publicatie door Kees Grafhorst met gegevens over oa. de families Van der Pers, De Visser, Grafhorst, Hummel, Ruitenberg, Bergsma, Heijman, Scholte, Mulder en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Alkmaar - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-alkmaar

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Sneek, Buissink, Balink, Van Dijk, Held, Keesen, Van Rijthoven, Ruitenberg en Druiven.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schuit - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuit

Een publicatie door Gerrit Doppenberg met gegevens over oa. de families Schuit, Doppenberg, Van Beek, Ruiter, Besselsen, Cobussen, Ruitenberg, Teunissen, Van Essen en Reijersen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Arler - www.genealogieonline.nl/genealogie-arler

Een publicatie door Theo Bones met gegevens over oa. de families Arler, Hemink, Lablans, Waanders, Woudenberg, Lambrechts, Van den Berg, Van Moorselaar, Van Ruitenbeek en Muijs.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Amersfoort - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-amersfoort

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Vliet, De Bruin, Van Vlaardingen, Vijgenboom, Van Doornik, Plesman, Verbeek, Ruitenberg en Kiersch.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website