stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Rutten' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 27:

Stamboom Willegen - www.genealogieonline.nl/stamboom_willegen

Gegevens over oa. de families Van Willigen, Morel, Haax, Van der Valk, Dué, Pruckmüller, Bongaards, De Riet, Van den Akker en Rutten.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Rutten en Bullens - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutten-bullens

Een publicatie door P.H.A.M. Rutten met gegevens over oa. de families Bullens, Rutten, Van de Ven, Van den Heuvel, Den Otter, Van Griensvenne, Maas, Essens, Van Hal en Groenendaal.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom families Rutten en van der Poel - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutten-en-van-der-poel

Een publicatie door Adri Rutten-de Waal met gegevens over oa. de families Rutten, Van Dijk, Van den Bosch, Rijneveen, Kneppers, Tetteroo, Van den Berg, Ammerlaan, Van der Poel en Van Leeuwen.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom families De Waal & Schoonderwaldt - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-waal-en-schoonderwaldt

Een publicatie door Adri Rutten-de Waal met gegevens over oa. de families Van Staalduinen, Van Velden, Schoonderwaldt, Verbeek, De Waal, Brink, Vreugdenhil, Van Straalen, Zeelenberg en Van Geest.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brangers Nederweert-Budel-Weert - www.genealogieonline.nl/stamboom-brangers

Een publicatie door Brangers met gegevens over oa. de families Brangers, Desar, Van der Steen, Hendriks, Kees, Rutten, M Cranenbroek, Lempens, Slenders en Van den Brande.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Genealogie Vullers - www.genealogieonline.nl/genealogie-vullers

Een genealogische publicatie door G. Vullers met gegevens over onder andere de families Van Winkel, Vullers, Rooijmans, Ras, Roothans, Rutten, Hendrikx, Verheijden en Koolen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goddijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-goddijn

Een publicatie door Jeroen Goddijn met gegevens over oa. de families Kosters, Kusters, Peters, Ste(e)rs, Klaasen, Koster(s), Koster, Van Nie(Uw)borg, Rutten en Grootenbregt.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

De geboren Randwijkers - www.genealogieonline.nl/de-geboren-randwijkers

Een genealogische publicatie door Jan van Hoek met gegevens over onder andere de families Barten, Teunissen van Manen, Van Rinsum, Jansen, Berends, De Kat, Bitter, Rutten en Van de Wal.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Loock - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loock

Een publicatie door Julie Van Loock met gegevens over oa. de families Antonissen, Seuntiens, Abrams, Van Loock, De Ridder, Vervloet, De Smet, De Roeck, Meyers en Rutten.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website