stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Steen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 374:

Stamboom Van der Valk (Valck) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-valk

Een publicatie door A.W.M. (Dolf) van der Valk met gegevens over oa. de families Van der Valk, van der Valck, Spierenburg, Steenvoorden, Overwater, Hoet, Van Houten, Mani, Van Beek en Van Nus.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Datema - www.genealogieonline.nl/stamboom-datema

Een publicatie door G. Datema met gegevens over oa. de families Datema, Steenwijk, Bandringa, Van der Ploeg, Noppers, Houtman, Bekkering, Ten Hoor, Hutten en Mulder.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Laterveer - www.genealogieonline.nl/stamboom_laterveer

Stamboom Laterveer met oa. gegevens over de families Laterveer, Driessen, Bekooy, Mommers, Van Steenwijk, Maas, Van der Slot, Van der Horst en Jansen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl

Een publicatie door Theo Bijl met gegevens over oa. de families Trouwborst, Borst, Bijl, Van Batenburg, Van der Steen, Mallan, Visser, Van Drunen, De Visser en Trouborst.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hendriks Regtien - www.genealogieonline.nl/stamboom_hendriks_regtien

Gegevens over oa. de families Van Wandelen, Rouwhorst, Regtien, Welling, Hendriks, Steenbeek, Roosen, Sargentini, Renes en Van der Straten.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jan Steen - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-steen

De parenteel van Jan Steen is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Veerdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-veerdonk

Gegevens over oa. de families Van de Veerdonk, Van de Veerdonck, Van Uden, Smulders, Dobbelsteen, Van Boven, Van Swaenbergen, Van Grinsven, Van der Sloot en Verhagen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Nobel - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-nobel

Gegevens over oa. de families De Nobel, De Noble, Van der Voort, De Vries, Steenstraten, Denoble, Le Noble, Van Maarleveld, Regeer en Landa.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Willemse - www.genealogieonline.nl/stamboom-willemse

Een publicatie door Anita Willemse met gegevens over oa. de families Ruitenbach, Van Diermen, Thierens, De Man, Donker Curtius, Welsch, Ballintijn, Van Gelderen, Van den Dobbelsteen en Schuld.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dries - www.genealogieonline.nl/stamboom-dries

Een publicatie door B. Dries met gegevens over oa. de families Lukaart, Dries, Van der Spek, Dortmans, Koelen, Van der Vlugt, De Graaf, Dobbelsteen, Bouwmeester en Scheffers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website