stamboomgids

Zoekresultaten 'Van den Elzen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 21:

Stamboom Den Elzen - Bollenstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-elzen

Een publicatie door Kees den Elzen met gegevens over families die hun wortels voornamelijk in de Bollenstreek hebben, zoals van den Berg, van den Burg, Duivenvoorden, den Elzen, van Es, de Groot, Heemskerk, van Heijningen, Hoogenstraaten, van der Klugt, K

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dijk - www.genealogieonline.nl/van-dijk-stamboom

Een publicatie door Riny van Dijk met gegevens over oa. de families Van Dijk, Gerits, Van der Heijden, Van den Hurk, Emonds, Van Kemenade, Van den Elzen, Verhagen, Van Roosmalen en Jonkers.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schuurmans (tak Oss 2) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurmans-tak-oss-2

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, Van Abel, Wellens, Schuermans, Kusters, Van Ussen, Van den Elzen, Muller, Boeijen en A(A)rts.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie De Koning - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-koning

Een publicatie door Nico de Koning met gegevens over oa. de families De Koning, Kaptein, Capiteijn, Van den Elzen, Van Noort, Verduijn, Vieveen, Capiteijn( Block), Kleijwegt en De Koning(K).

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Rijk van Nijmegen - www.rijkverleden.nl

Te vinden zijn ook kwartieren van overgrootouders Swartjes - van Wezel, Moorman - de Man, Bentvelzen - Laan, Kortenbach - Hillenaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Familie Den Elzen - www.den-elzen.net

Stamboom van de familie Den Elzen

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Reitsma's uit Ferwerderadeel - www.reitsma.uwstamboomonline.nl

stamboom van reitsma's uit blija, ferwerd, holwerd, reitsum, etc. ook de elzenga,s en de boer uit ferwerderadeel zullen binnenkort worden bijgevoegd.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat van Leo Zeegers - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-leo-zeegers

Een publicatie door Wim Sluijtman met gegevens over oa. de families Post, Van Velzen, Vrijmoet, Van Handel, Onderwater, Zeegers, Van den Bosch, Kramer en Kramer.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kerkhof-Buuts - www.genealogieonline.nl/stamboom-kerkhof-buuts

Een publicatie door A. Kerkhof-Buuts met gegevens over oa. de families Heuvel Van Den, Kerkhof, Buuts, Buets, Ruijs, Vlijmen Van, Ceelen, Schuurmans, Elzen Van Den en Bakel Van.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smulders-Gemert - www.genealogieonline.nl/stamboom-smulders-gemert

Een publicatie door Kees J.C.P.A. Goverde met gegevens over oa. de families Smulders, Verhoeven, Van Hoek, Van Deursen, Van den Elzen, Van den Elsen, Slaats, Boudewijns, Van Dooren en Van den Acker.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website