stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Eems' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 49:

Stamboom Van der Zwan - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-zwan

Een publicatie door Wim van der Zwan met gegevens over oa. de families Offers, Lengkeek, Van Daalen, Beenen, Van der Zwan, Heemskerk, Been, Schouten, Schaap en Offers (De Greef).

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kooijmans, Faasen,Te Morsche en Varossieau - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooijmans

Een publicatie door Hugo Kooijmans met gegevens over oa. de families Varossieau, De Goeij, Faasen, Kooijmans, Den Breems, Van der Griendt, Te Morsche, Lukkien, Van Striemen en De Jong.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van der Mersch-De Knijff - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-mersch

Een publicatie door W.A. van der Mersch met gegevens over o.a. de families Van der Mersch, De Savornin Lohman, De Knijff, Verschuur, van Heemstra, van der Moosel, enz.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Zandbergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-zandbergen

Een publicatie door P. Ouwens met gegevens over oa. de families Zandbergen, Glasbergen, Van Leeuwen, Van Egmond, Van der Meij, Van Delft, Zwaan, Heemskerk, Van Beelen en Timmers.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stambomen Verdegaal en Van Kessel - www.genealogieonline.nl/stambomen-verdegaal-en-van-kessel

Een publicatie door Christiaan met gegevens over oa. de families Van Kessel, Verdegaal, Van der Hulst, Zeestraten, Heemskerk, Mense, Van Leeuwen, Van Dril, Arnoldi en Van den Elsen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Den Elzen - Bollenstreek - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-elzen

Een publicatie door Kees den Elzen met gegevens over families die hun wortels voornamelijk in de Bollenstreek hebben, zoals van den Berg, van den Burg, Duivenvoorden, den Elzen, van Es, de Groot, Heemskerk, van Heijningen, Hoogenstraaten, van der Klugt, K

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ray en Jill Fliermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-fliermans

Een publicatie door Wim Fliermans met gegevens over oa. de families Heemskerk, Van der Heul, Houtman, Fliermans, Osinga, Koolhoven, Vermeulen, Rutten, Dijksman en Geurts.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Kwartieren Rörik en Spanjer - www.genealogieonline.nl/kwartieren-rorik-spanjer

Een publicatie door J. van Heemskerck Düker met gegevens over oa. de families Rörik, Spanjer, Brandenburg, Noordermeer, Van Zaanen, Cupido, Lieuwen, Moret, Stiemer en Sorgdrager.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Henricus Petrus van den Aardweg - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-henricus-petrus-van-den-aardweg

Een publicatie door A. ter Haar-Klink met gegevens over oa. de families Van den Aardweg, Vrijburg, Van der Togt, Heemskerk, Kerklaan, Kroon, Kragtwijk, Erfoort, Van Raaphorst en De Bruin.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Breevaart-Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-breevaart-van-nierop

Een publicatie door Marja van de Breevaart-van Nierop met gegevens over oa. de families Van der Hulst, Schrama, 's Gravenmade, Heemskerk, Van Hoeven, Van Leeuwen, Van den Berg, Langeveld, De Groot en Van Raaphorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website