stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der End' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 1349:

Genealogie Van der Veen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-veen

Een publicatie door P. van der Veen met gegevens over oa. de families Van Genderen, Van Zuiden, Semeyns, Kan, Stroobach, Cohen, Van der Wijk, Vooren, Van der Horst en Van Emmenes.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Kloosterman familiewapen - www.kloosterman.be/genealogie-ned/kloosterman-familiewapen

Ontworpen voor alle naamdragende nakomelingen van de stamvader Jan Claesz., schout van Kapelle Biezelinge, 1579, 1583, pachter van 113 gem. 95 r. land

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Stamboom Scheurwater - www.genealogieonline.nl/stamboom-scheurwater

Een publicatie door J. Beeloo met gegevens over oa. de families Scheurwater, Lagendijk, Martin, Van Duren, Van der Giessen, Van Haeren, Van der Vlist, Van Oosten, Labree en Beeloo.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Rietveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-rietveld

Een publicatie door G. Rietveld met gegevens over oa. de families Rietveld, Vermeij, De Groot, Rozendaal, De Koning, Kleijn, Van der Togt, Den Besten, Van Dieren en Pouwer.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Gegevensverzameling Van der Wal - www.genealogieonline.nl/gegevensverzameling_van_der_wal

Gegevens over oa. de families Van der Wal, Goedhart, Van Meerendonk, De Vries, De Jong, Van der Schaaf, De Boer, Van der Veen, Boele en Postma.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fluit - www.genealogieonline.nl/stamboom_fluit

Gegevens over o.a. de families Fluit, Van den Berg, Van Ark, Davelaar, Eikendal, Van Beek, Van den Brink, Verhagen, Aalderink en Krop.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boxma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boxma

Een publicatie door B. Boxma met gegevens over oa. de families Boxma, Radix, Meenderman, Berkepies, De Vries, Van Nieff, Lok, Vos, Middelveld en Koopman.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Teunissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunissen

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Teunissen, Keijzers, Ermers, Jansen, Van de Logt, Janssen, Van Baal, Olieslagers, Fleurkens en Leenders.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kaak - www.genealogieonline.nl/stamboom_kaak

Gegevens van oa. de families Hartendorp, Bunnik, Van der Pot, Van den Ende, Stuut, Kaak, Willemse, De Vries, Stolwijk en Van der Hoeven.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website