stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Stoop' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 16:

stamboom Van Den Bruele / Van den Brule - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-bruele

Een publicatie door Albert van den Bruele met gegevens over oa. de families Van den Brule, Vincenten, Hermans, Van Hoogeloon, Lodders, Stoops, Kuijpers, Gouverneur, Maas en Van Rijsbergen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dekker - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker

Een publicatie door Niek Dekker met gegevens over oa. de families Dekker, Rood, Dekker (Crol), Plak, Wester, Groot, Van der Stoop, Jans, Ursem en Beneden.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Genealogie Repelaer - www.genealogieonline.nl/genealogie-repelaer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Repelaer, Stoop, Van den Brandeler, Van den Santheuvel, Pompe Van Meerdervoort, Van den Brandelaer, Gevaerts, Van Gijn, Van Dorsser en Van Tets.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Familie Schuurmans - tak Zwaluwe - www.genealogieonline.nl/familie-schuurmans-tak-zwaluwe

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, Schuermans, Van Strien, Stoop, Fran├žois, Van der Pas, Beljaars, Broeders, Eestermans en Van Ginneken.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Stoop uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-stoop

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Stoop, Onderwater, Van de Graef, Van den Santheuvel, Van Duijnen, Van der Lind, Van Gijn, Van de Graeff, Van Nieustad en Schuijl.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Onderwater - www.genealogieonline.nl/genealogie-onderwater

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Onderwater, Stoop, Karsseboom, Everwijn, Pompe Van Meerdervoort, Faassen Nolthenius, De Roo, Soetens, De Court Onderwater en Berk.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie De Witt - www.genealogieonline.nl/genealogie-de-witt

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Witt, Stoop, De Wit, Pompe Van Meerdervoort, Hoeufft, Van der Burch, Lotsij, Van den Brandeler, Aberson en Van Beveren.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Genealogie Broeders-Kanters - www.familiearchivaris.nl/491

Welkom op deze site van Henk Broeders. Ik onderzoek voornamelijk de familie's Broeders, Joore, van Seeters, Kanters, Stoop. De familie's Broeders, Joore, van Seeters komen voornamelijk uit Raamsdonk(sveer) , Thans gemeente Geertruidenberg. Kanters en Stoo

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Driel - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-driel

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Driel, Stoop, Onderwater, Pompe van Meerdervoort, Lotsij, Van Beveren, Hoeufft, Bouman, Pompe en Cranendonck.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schalk Breda - www.genealogieonline.nl/stamboom-schalk-breda

Een publicatie door Jac Schalk met gegevens over oa. de families Schalk, Eestermans, Stoop, Baardemans, Van Meer, De Swart, Bogaerts, Godschalk, Smolders en Goos.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website