stamboomgids

Familienamen » I

Websites 31 - 40 van 42:

Stamboom Ilsinck > Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilsinck-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood, Kappers en Van Frankrijk.

Screenshot van website

Stamboom Ingerman - www.genealogieonline.nl/stamboom-ingerman

Een publicatie door George Ingerman met gegevens over oa. de families Snethlage, Rosenzweig, Bradtke, Mann, Royaards, Ingerman, Van der Linden, Kuiperi, Lange en De Clercq.

Screenshot van website

Stamboom Innemee - www.genealogieonline.nl/stamboom-innemee

Een publicatie door Saskia Innemee met gegevens over oa. de families Tissen, Innemee, Pernis, Maaskamp, Leepel, Kolkmeijer, De Borst, Van Pernis, Van Houten en Kramer.

Screenshot van website

Stamboom Ipenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-ipenburg

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Van Ipenburg, Wouters, Pfingstl en Hansen.

Screenshot van website

Stamboom Ivens - www.genealogieonline.nl/stamboom-ivens

Een publicatie door V. Ivens met gegevens over oa. de families Van Bourgondie, Ivens, Horsten, Schreurs, De Bont, Schaepsmeerders, Van Boerden, Van Vlaanderen, Der Franken en Van Heijst.

Screenshot van website

Stamboom Izelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-izelaar

Een publicatie door Kees Izelaar met gegevens over oa. de families Izelaar, Andeweg, Roos, Van der Wouden, Roelofs, In 't Veld, Troost, Philips en Philips.

Screenshot van website

Stamboom Van den Idsert - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-idsert

Een publicatie door F. van den Idsert met gegevens over oa. de families Van den Idsert, Jonkers, Schut, De Boer, Veldhuis, Ne., Bruin, Dijkstra, Westerhuis en Horeman.

Screenshot van website

Stamboom Van Iddekinge, Groningen-Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-iddekinge

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Van Iddekinge, Wichers, Vos, Guyot, Woldringh, De Marees van Swinderen, Witvliet, Hooft van Iddekinge, Hofkamp en Homan.

Screenshot van website

Stamboom Van Iersel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-iersel

Een publicatie door P. van Iersel met gegevens over oa. de families Van Iersel, Van der Velden, Joosten, Van Gorp, Eijsermans, Van Eijk, Van de Ven, De Volder, Vromans en Swaanen.

Screenshot van website

Stamboom van Iren - www.van-iren.nl

Stamboom van Iren

Screenshot van website



Genealogie nieuws