stamboomgids

Familienamen » Q

Websites 1 - 10 van 10:

Familie Quartier - www.genealogieonline.nl/familie-quartier

Een genealogische publicatie door Henk Mensink met gegevens over onder andere de families Quartier, Daams, Hoofd, Kouwenhoven en Seele.


Screenshot van website

Genealogie Quaekernaeck / Kwakernaat - www.genealogieonline.nl/genealogie-quaekernaeck-kwakernaat

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Kwakernaat, Tuk, Quakernaat, Smaal, Van Zanten, De Geus, De Man, Quaekernaeck, De Heer en Streefkerk.


Screenshot van website

Qualm - home.kpn.nl/ooms51/GENQUALM.htm


Screenshot van website

Quatfass - www.quatfass.nl

Alles over Quatfass


Screenshot van website

Stambomen Quist - www.genealogieonline.nl/stambomen-quist

Een publicatie door J.M. Quist met gegevens over oa. de families Quist, Van Aalderen, Kwist, Hage, Mol, Braber, Mense, De Jonge en Den Braber.


Screenshot van website

Stamboom Quantes / Kwantes - Tijssen - www.genealogieonline.nl/stamboom-quantes-kwantes-tijssen

Een publicatie door Jan Dirk Kwantes met gegevens over oa. de families Kwantes, Dinkla, Tijssen, Overdijk, Vreeman, Hendriks, Heij, Kalf en Kalf.


Screenshot van website

Stamboom Quellhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-quellhorst

Een publicatie door Ger Quellhorst met gegevens over oa. de families Quellhorst, Brand, Drge, Quelhorst, Kappe, Kleine, Naber, Vermeulen en Vermeulen.


Screenshot van website

Stamboom Quirijnen-Roozen - www.genealogieonline.nl/stamboom-quirijnen-roozen

Een genealogische publicatie door Lizzy Quirijnen met gegevens over onder andere de families Quirijnen, Van Lieshout, Roozen, Segers, Van der Put, Bergmans, Van Gorkum, Van der Aa en Damen.


Screenshot van website

Stamboom R.H.L. Quint - www.genealogieonline.nl/stamboom-quint

Een publicatie door Rein Quint met gegevens over oa. de families Quint, Kuyk, Out, Sohl, Kirpesteijn, Jansen, Van Gog, Antoni, Van Donselaar en Gorlee.


Screenshot van website

Stamboom Van der Quast - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-quast

Een publicatie door Van der Quast met gegevens over oa. de families Van der Quast, Bouwhuizen.


Screenshot van website