stamboomgids

Familienamen » W

Websites 1 - 10 van 778:

Willemse-van Tol Web Site - www.myheritage.nl/site-family-tree-174136211/willemse-van-tol

Familiegeschiedenis van Willemse - van Tol - gedeelte Voogt


Screenshot van website

3s genealogie index - 3s-stamboom.nl

Wolters, Wouters, Lenten, De Jonge, Faberij, De Jonge en Liebrand


Screenshot van website

Afstammelingen Jacob Walter - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jacob-walter

Een publicatie door Wilschut met gegevens over oa. de families Walter, Van Vliet, Van den Akker, De Groot, Degen, Bolte, Ramp, De Kater, Vermeulen en Wilschut.


Screenshot van website

Afstammelingen van Cornelis Wensveen - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-cornelis-wensveen

Een publicatie door Dick R. Mastbergen met gegevens over oa. de families Wensveen, Wensveen, van, Kortekaas, Heiningen, van, Lux, Overvliet, Houdt, van, Hendriks en Hendriks.


Screenshot van website

Ahnenforschung Wolffram - www.genealogieonline.nl/ahnenforschung-wolffram

A genealogical publication by Rainer Wolffram with information about, among others, the families Wolffram, Schniering Gnt. Hartmann, Schniering, Slickers, Fingerhuth, Bouman, Jager, Maeghs and Leenders.


Screenshot van website

Anthony Willis family tree - www.genealogieonline.nl/anthony-willis-family-tree

A genealogical publication by Anthony Willis with information about, among others, the families Smith, Farnsworth, Gurney, Willis, Passmore, Plantagenet, Foster, Jensen and Hodgson.


Screenshot van website

Archief Waaijer - www.genealogieonline.nl/archief-waaijer

Een publicatie door K. Waaijer met gegevens over oa. de families Waaijer, Waker, Slok, Schoen, Huygens, Slegt, Smit, Markus, Appel en Pietertje.


Screenshot van website

Boerengeslacht Wonnink - www.genealogieonline.nl/boerengeslacht-wonnink

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Wonnink, Ten Harkel, Norde, Ten Have, Schuurs, Broshuis, Wevers, Boers, Jansen en Van Waldburg.


Screenshot van website

De familie Van de(r) Woerd(t) - www.genealogieonline.nl/de-familie-van-de-woerd

Een publicatie door Joop van der Woerd met gegevens over oa. de families Van der Woert, Van der Woerd, Van der Woerdt, Van Voornveld, Schipper, Oosterom, Van der Roest, Van Harten, Lodder en Stomp.


Screenshot van website

De familie Van der Woerd van de Veluwe, vanaf ca. 1650 tot heden. - www.genealogieonline.nl/familie-van-der-woerd

Een publicatie door Joop van der Woerd met gegevens over oa. de families Van der Woerd, Van de Woerd, Van der Woert, Van Barneveld, Methorst, Oranje, Valkenburg, Roks, Pekelharing en Van Deutekom.


Screenshot van website



Genealogie nieuws