stamboomgids

Familienamen » K

Websites 1071 - 1080 van 1087:

Van Kuik en Dirkse familie-erfgoed - www.genealogieonline.nl/van-kuik-en-dirkse-familie-erfgoed

Een publicatie door Frans van Kuik met gegevens over oa. de families Huis, Dirkse, Van Kuijk, Apon, Huijs, De Heer, Kool, Visser, Van Gelderen en Lazeron.


Screenshot van website

Van Kuler Genealogie - www.vankuler-genealogie.nl

Website met een groeiend aantal genealogische overzichten


Screenshot van website

VAN KULER GENEALOGIE - home.kpn.nl/jvkuler

Van Kuler Genealogie


Screenshot van website

Vergeten Kouwenberg - kouwenberg.webnode.nl

Genealogische reis door de familie Kouwenberg vanuit het standpunt met de gedachten van een genealoog.Ontdekkingen van vergeten familie leden.Geen traditionele genealogie maar wel een die kan inspireren!


Screenshot van website

Vergeten Kouwenberg(en) - www.genealogieonline.nl/vergeten-kouwenberg

Een genealogische publicatie door Fred Kouwenberg met gegevens over onder andere de families Kouwenberg, Couwenberg, Couwenbergh, Cauwenbergh, Korsman, Epker, Cauwenberchs, Cauwenberg en Cauwenberch.


Screenshot van website

Voorgeslacht van Bart Kluitman uit Beek - www.berghapedia.nl/index.php/Kluitman_en_Klutman

Kluitman, Klutman, Cluytmans, Kluthman (Bochum), Beursken, Van Bindsbergen, Binsbergen, Boeyaert, Bolder, De Boy, De Buck, Smeyts, Wassink


Screenshot van website

Voorouders en afstammelingen Hans Arie Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-en-afstammelingen-hans-arie-kroon

De voorouders en afstammelingen van Hans Arie Kroon is samengesteld door H.A. Kroon.


Screenshot van website

Voorouders Hans Arie Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-hans-arie-kroon

De voorouders van Hans Arie Kroon is samengesteld door H.A. Kroon.


Screenshot van website

Voorouders Koedoot - www.genealogieonline.nl/voorouders-koedoot

Gegevens over oa. de families Van Driel, Verschoor, Koedoot, Cranendonck, Van de Geer, Barendregt, Pors, Van Spronsen, Leeuwenburg en Van Heiningen.


Screenshot van website

Voorouders Sikko Kapinga - www.genealogieonline.nl/voorouders-sikko-kapinga

Gegevens over oa. de families Mulder, Oorburg, Kroese, Bossema, Vegter, Kapinga, Panjer, Kroeze, Oostra en Bronkema.


Screenshot van website