stamboomgids

Familienamen » V

Websites 31 - 40 van 865:

Familie Verhulst-Juncker - www.genealogieonline.nl/familie-verhulst-juncker

Een genealogische publicatie door Bram Verhulst met gegevens over onder andere de families Roosenboom, Verhulst, Geense, Van Gool, Rottier, Van Veen, Van Brakel, Juncker en Landschot.


Screenshot van website

Familie Vermeeren - www.erikvermeeren.nl

Stamboomonderzoek naar Vermeeren, Waeijen, Coumans, Kengen, Pel


Screenshot van website

Familie Visschedijk - www.familie-visschedijk.nl

Stamboom van de stadsbleker van Stad Delden; Jan Visschedijk (1748-1813)


Screenshot van website

Familie Vlemminx en Gouda - www.vlemminx.com

Gegevens betreffende de families Vlemminx, Dirks en Schats uit Brabant.


Screenshot van website

Familie Vonk/Teunissen/van Rooijen/Zwart/Lamme - www.vonk.uwstamboomonline.nl

Familie vonk en vele andere.


Screenshot van website

Familie Vrensen - www.genealogieonline.nl/familie-vrensen

Een genealogische publicatie door Joris Vrensen met gegevens over onder andere de families Vrensen, Govers, Reynen, Boogaard, Schotman, Koning, Mentink, Koesen en Winkel.


Screenshot van website

Familie Willem Vermeij - www.genealogieonline.nl/familie-willem-vermeij

Een genealogische publicatie door Ton Vermeij met gegevens over onder andere de families Vermeij, Van Ouwel, Tepas, Tax, Van Baarsen, Herni, Hillen, Gunther en Teunissen.


Screenshot van website

Familiegeschiedenis van Eddy VERAART - gw.geneanet.org/epcmveraart_w?nz=verhaert&ocz=0&pz=joannes+baptista

Veraart


Screenshot van website

Familiestamboom Visser - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-visser

Een publicatie door M. Visser met gegevens over oa. de families Visser, Zeldenrust, Wiersma, Feenstra, Zwaan, Schut, De Jong, Klazes, Geerts en Talsma.


Screenshot van website

Family Tree Veenstra - www.genealogieonline.nl/family-tree-veenstra

Een publicatie door Craig Veenstra met gegevens over oa. de families Veenstra, Spoelstra, Sakes, Jans, Hylkema, van, Kloosterman, Gerkses, Gerkes en Gerkes.


Screenshot van website



Genealogie nieuws