stamboomgids

Favoriete genealogische websites van Carla van Rooij

Favorieten 1 - van 9:

Kwartierstaat Barendregt - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-barendregt

Kwartierstaat van mijn oma Cornelia Barendregt

Categorie: Familienamen » B

Screenshot van website

Kwartierstaat Roozekrans - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-roozekrans

Kwartierstaat van mijn moeder Helena Christina Roozekrans

Categorie: Familienamen » R

Screenshot van website

Kwartierstaat van Rooij - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-van-rooij

Kwartierstaat van mijn vader Johannes Cornelis van Rooij

Categorie: Familienamen » R

Screenshot van website

Parenteel Nelissen - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/parenteel-nelissen

Parenteel Pierre Neels

Categorie: Familienamen » N

Screenshot van website

Parenteel Barendregt - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/parenteel-barendregt

Parenteel Willem Leendertszoon Barendregt

Categorie: Familienamen » B

Screenshot van website

Parenteel Roozekrans - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/parenteel-roozekrans

Parenteel Cornelis Roozekrans

Categorie: Familienamen » R

Screenshot van website

Parenteel Van Rooij - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/parenteel-van-rooij

Parenteel van Cornelis Geraerts Bijltkens (van Roij)

Categorie: Familienamen » R

Screenshot van website

Kwartierstaat Nelissen - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-nelissen

Kwartierstaat Geertruida Cornelia Maria Nelissen

Categorie: Familienamen » N

Screenshot van website

Homepage van Carla van Rooij - www.clvanrooij.nl

Via deze website zijn mijn stamboomgegevens bereikbaar. Stamboom van Rooij - Roozekrans - Barendregt - Nelissen. Ook de stamboomgegevens van mijn man kunt u hier vinden. Stamboom Herman - Ter Weijden

Categorie: Familienamen » R

Screenshot van website