stamboomgids

Nieuwe sites » Op 5 augustus 2019 toegevoegde sites (10)

Stamboom van Well - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-well

Een genealogische publicatie door Yvonne Luberti met gegevens over onder andere de families Van Well, Van der Giessen, Duiveman, Van den Berg, Vissers, Peters, Van d'Haene, Froger en Van Rosmalen.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Familiearchief seders - www.familiearchivaris.nl/2420

Familiearchivaris: piet van dorresteijn

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom de Jong, Blaricum - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jong-blaricum

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Raven, De Jong, Vos, Rigter, Heerschop, Krijnen, Puijk, Bakker en Majoor.

Categorie: Familienamen » J


Screenshot van website

Geuer Castel Family Tree - www.genealogieonline.nl/geuer-castel-family-tree

A genealogical publication by Rodrigo Hugo Geuer Castel with information about, among others, the families Kooijman, Klootwijk, Geuer, Van Gemeren, Stringa, Dalpiaz, Lorsbach, Cecconello and Weller.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Goedings - www.genealogieonline.nl/stamboom-goedings

Een genealogische publicatie door Toos van der Graaf met gegevens over onder andere de families Bastelaar, Van, Van Bastelaar, Van Batenburg, Goedings, Faassen, De Bruijn, Hermans, Cas en De Moor.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

de bels stamboom - www.genealogieonline.nl/de-bels-stamboom

Een genealogische publicatie door Roland Debel met gegevens over onder andere de families Debel, De Bels, Debels, Rambour, Assez, De Bel, Pollentier, Van Maele en Van de Bussche.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom van Schaik, Oskam, Verbeek, Werkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-schaik-oskam-verbeek-werkhoven

Een genealogische publicatie door Andre van Schaik met gegevens over onder andere de families Van Schaik, Van Schaijk, Van Gardingen, Van Schaijck, Van Weel, Van Schayk, Castelijns, Van der Linden en Van Schajck.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Donckers-Meeuwsen Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donckers-meeuwsen

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Bakx, Koreman, Akkermans, De Hoogh, Krijnen, Ripzaad en Van Zandvliet.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Donkers-van der Noort in Oosterhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-donkers-van-der-noort

Een genealogische publicatie door G.M. Zuur met gegevens over onder andere de families Donkers, Donckers, Van den Heijkant, Van Dongen, Loonen, Wouters, Wijgerde, Vossen en Van der Mast.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom_groen

Een genealogische publicatie door Ingrid Groen met gegevens over onder andere de families Vermeer, Ruighaver, Smits, Van Breda, Groen, De Koning, Van Meersbergen, Schoondermark en Van Heijst.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website