stamboomgids

Nieuwe sites » Op 7 oktober 2019 toegevoegde sites (12)

Stamboom Rutte - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutte

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Warring, Vink, Visser, Knip, Rutte, Dilling, Alderlieste, Bos en Beker.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Heineken - www.genealogieonline.nl/stamboom-heineken

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Heineken, Pen, Van Beusekom, Wesseling, Haring, Tindal, Van Waveren, Maarschalkerweerd en Lucardie.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Bol - www.genealogieonline.nl/stamboom_bol

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Teljeur, Bol, Nieman, Van der Loos, De Visser, Hakvoort, Duindam, Wiggelaar en Van Aken.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Mijjer - www.genealogieonline.nl/stamboom-mijjer

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Mijjer, Paris, Van der Mersch, De Bel, Rijnders, Blaauw, Mackaij, Timmerman en Gunning.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Rijnhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijnhout

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Westdorp, Rijnhout, Pragt, Van der Pluijm, Vliet Vlieland, Van den Berg, Tromp, Rijnholt en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Froger - www.genealogieonline.nl/stamboom-froger

Een genealogische publicatie door Cor Blommers met gegevens over onder andere de families Froger, Onclin, Van Es, Buskermolen, Cabalt, Bas, Vermeulen Minkwit, Theijs en Voorwinde.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Stamboom van Mierle - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-mierle

Een genealogische publicatie door Rob van Mierle met gegevens over onder andere de families Van Mierlo, Wiggers, Van Mierle, Leenders, Koenders, Bodenstaff, Buunk, Mierling en Leeuwerik.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Stamboom Van den Broeke - www.genealogieonline.nl/stamboom_van-den-broeke

Een genealogische publicatie door Rick van den Broeke met gegevens over onder andere de families Van den Broeke, Klaus, Delmaar, Bosch, Wardenaar, Hoeke, Van der Sluys, Jansen en Erdtsieck.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Familiearchief Vos de - www.familiearchivaris.nl/2628

Familiearchivaris: Haveman A.A.

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom familie Melis - www.genealogieonline.nl/stamboom-melis

Een genealogische publicatie door Rick van den Broeke met gegevens over onder andere de families Melis, Smulders, Burgers, Schellekens, Geboers, Stokkermans, Konings, Laureijssen en Beeris.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website