stamboomgids

Nieuwe sites » Op 7 november 2019 toegevoegde sites (8)

Stamboom Pierre Estourgie - www.genealogieonline.nl/stamboom-pierre-estourgie

Een genealogische publicatie door Vereniging Vrienden van Auvergne met gegevens over onder andere de families Estourgie, Estourgies, Smits, Coudert, Tissot van Patot, Dortland, Rossing, Kema en Serute (Cerutti).

Categorie: Familienamen » E


Screenshot van website

Stamboom Antoine Debertrand - www.genealogieonline.nl/stamboom-antoine-debertrand

Een genealogische publicatie door Vereniging Vrienden van Auvergne met gegevens over onder andere de families Debertrand, Van Wingerden, Evans, Rientjes, Bouman, Van Woensel, Dampeyrou, Bruel en Martinot.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Louis Chaulet - www.genealogieonline.nl/stamboom-louis-chaulet

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Chaulet, De Koning, Scheepers, Chauvet, Vonk, Koot, Van Beurden, Auriac en Vilbonnet.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Stamboom Jean Cinqualbre - www.genealogieonline.nl/stamboom-jean-cinqualbre

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Cinqualbre, Cinqualbré, Drilling, Vabret, Fouwels, Kamp, Valat, Hendriks en Everaers.

Categorie: Familienamen » C


Screenshot van website

Stamboom Jean Dumas - www.genealogieonline.nl/stamboom-jean-dumas

Een genealogische publicatie door Raoul Laboyrie met gegevens over onder andere de families Dumas, Bongers, Van Zoest, Van Woggelum, Nikken, Komen, Knijn, Kevenaar en Lans.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom_visser

Een genealogische publicatie door Blommers met gegevens over onder andere de families Visser, Van Brussel, Verhaar, Honders, Philipoom, Brouwer, Groeneveld, Van Ingen en Aarssee.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Familiearchief Benschop - www.familiearchivaris.nl/2661

Simon Benschop, overleden 1764 te Koudekerk. Wie waren zijn ouders? Familiearchivaris: Frits Benschop

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Stamboom Bloemen - www.genealogieonline.nl/stamboom_bloemen

Een genealogische publicatie door Blommers met gegevens over onder andere de families Leijen, Kooij, Moeliker, Otsen, De Ruijter, Wit, De Vries, Bakker en Wardenaar.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website