stamboomgids

Zoekresultaten 'Boersma' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 36:

Stamboom Schaaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaaf

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Schaaf, Zuiderwijk, Boersma, Heidstra, De Jong, Hillebregt, Hoek, Alts, Van der Heide en Spaans.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hettema - www.genealogieonline.nl/stamboom-hettema

Een publicatie door Peter Neuteboom met gegevens over oa. de families Hettema, Pijters, Gerbens, Van Egmond, Neuteboom, Van der Veen, Wiarda, Harstra, Leegsma en Boersma.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-burkels

Gegevens over oa. de families Burkels, Schaafsma, Van Gelderen, Tijmens, Boersma, Van der Veer, Spoelstra, Bos, Kasbergen en Smits.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Osinga, afstammelingen van Dirk Hendriks Osinga - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-dirk-hendriks-

Een publicatie door Robert Osinga met gegevens over oa. de families Osinga, Van der Ploeg, De Jong, Vlasma, Hoekstra, Coree, Boersma, Dijkstra, Van Kuiken en De Boer.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Sprangers met Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-sprangers-met-boersma

Een publicatie door Inge Sprangers met gegevens over oa. de families Sprangers, Stulp, Boersma, Van Loo, In 't Veld, Schotel, Pol, Paauwe, Van der Graaf en Hederik.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Voorouders Henderika Bosma - www.genealogieonline.nl/voorouders-henderika-bosma

Gegevens over oa. de families Rispens, Siccama, Wiersma, Van der Kooi, Wondaal, Bosma, Wielsma, Haarsma, Boersma en Ypey.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fopma/Bouma - www.genealogieonline.nl/stamboom-fopma-bouma

Een publicatie door Tineke Fopma met gegevens over oa. de families De Jong, Bakker, Bouma, Speerstra, De Boer, De Vries, Dijkstra, Boersma, Hoitinga en Beetstra.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lanting - www.genealogieonline.nl/stamboom-lanting

Een publicatie door Els Lanting met gegevens over oa. de families Mulder, Salomons, Lanting, De Vries, Bakker, Boersma, Bos, Smit, Dost en Van der Veen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nieuwenhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-nieuwenhuis

Een publicatie door P. Nieuwenhuis met gegevens over oa. de families Nieuwenhuis, Looije, Oosten, Wakkee, Brandsma, Geljon, Bron, Lenstra, Baars en Boersma.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Koster, Grotenhuis, Meerhof, Boersma - www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-grotenhuis

Een publicatie door Walraven Koster met gegevens over oa. de families Mirande, Koster, Van Krimpen, Grotenhuis, Dorenstouter, Schaaf, Van den Broeke, Kiene, Miksen en Simmelink Op't Grotenhuis.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website