stamboomgids

Zoekresultaten 'Buijs' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Buijs - www.mijnstambomen.nl/buijs.htm

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bommezijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-bommezijn

Een publicatie door F. Bommezijn met gegevens over oa. de families Bommezijn, Bommesijn, Browning, Tesselaar, De Graaf, Hoitink, Oosting, Buijs, Spiering(H) en Kleijnenberg.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Bekkum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bekkum

Een publicatie door Jan van Bekkum met gegevens over oa. de families Calandt, Vreeken, Van Bekkum, Koole, Spaargaren, Semeijn, Buijs, De Looff, Been en Brugge.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Familie stamboom Buijs-Edel - www.genealogieonline.nl/familie-stamboom-buijs-edel

Een publicatie door Astrid Buijs-Edel met gegevens over oa. de families Klok, Buijsen, Fenenga, Suk, De Boer, Visser, Bakker, De Jong, Edel en Meijer.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Hans Beltz - www.genealogieonline.nl/stamboom-hans-beltz

Een publicatie door H.J. Beltz met gegevens over oa. de families Beltz, Molijn, Dun, Van, Weegenaar, Buijs, Heijnen, Eng, Van Den, Wamsteker en Wamsteker.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Buijs, Buis, Osseweijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-buijs-buis-osseweijer

Een publicatie door Kick Staneke met gegevens over oa. de families Buijs, Buis, Osseweijer, Jans, Dashorst, Veen, Bruijn, Geers, Smit en Diependaal.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bindt - www.genealogieonline.nl/stamboom-bindt

Een publicatie door Eddie Bindt met gegevens over oa. de families Dost, Bindt, Fris, Overwijn, Ridderikhof, Rep, Van der Vecht, Brouwer, Buijs en Aukema.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Anthonis Cornelis Paeter Buijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-anthonis-cornelis-paeter-buijs

Een genealogische publicatie door Adrie Buijs met gegevens over onder andere de families Buijs, Verschuren, Jongenelen, Karremans, Takx, Lauwen, Dingenouts, Hoeks en Houtepen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom FMA Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-fma-bakker

Een genealogische publicatie door Arjen Bakker met gegevens over onder andere de families Bakker, Bos, Bommel, Buijs, Kooijman, BAKKER, Bloem, KOOYMAN en PORTEGIES.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders van Jean Fran├žois Charles Baesjou en Maria Boon - www.genealogieonline.nl/voorouders-baesjou-en-boon

Een genealogische publicatie door Hedwich de Vries met gegevens over onder andere de families De Meel, Baesjou, Stavenuiter, Buisman, De Rouaen, Boon, Bijl, Geerts en Buijsman.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website