stamboomgids

Zoekresultaten 'Coert' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Genealogie Recourt - www.genealogieonline.nl/genealogie-recourt

Een publicatie door Kees Recourt met gegevens over de Nederlandse en Vlaamse families Rikkoert, Recoert, Rekoert, Recourt, Roucourt, Rouchout, Roechout en Boechout (Bouchout).

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Familie Van den Broeck - www.genealogieonline.nl/familie-van-den-broeck

Een publicatie door Th. Wijnker met gegevens over oa. de families Martens, Van den Broeck, Vriend, Voesenek, Wijnker, Vlaar, Dekker, Snoek, Vermeulen en Coertjens.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Stamboom Arbeider en Bos - www.genealogieonline.nl/stamboom-arbeider-en-bos

Een publicatie door Kor Kok met gegevens over oa. de families Georg Fredrik Detz, Tjerk Geerts Kunst, Heijne Jans, Jan Buurman, Grietje Buurman, Daniƫl Jacob Smit, Luitje Kok, Jan Geerts Jager, Catharina Germann en Jan Coerts.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Van Rocourt naar Roucourt, Recourt en varianten - www.recourt.eu

Genealogie van de Vlaamse en Nederlandse families Roucourt, Recourt, Rekoert, Rikkoert, Recoert, Rekourt

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Parenteel Coert Axel Rosenquist - www.genealogieonline.nl/parenteel-coert-axel-rosenquist

Een publicatie door R. G. de Neve.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Toerse - www.genealogieonline.nl/stamboom-toerse

Een genealogische publicatie door Jan Coert Toerse met gegevens over onder andere de families Toerse, Reinders, Bogtman, Altena, Hoogezand, Kollen, Wolters, Jansen en Huisjes.

Categorie: Familienamen » T


Screenshot van website

Stamboom De Vos - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-de-vos

Een genealogische publicatie door Alex de Vos met gegevens over onder andere de families De Vos, Coert, Westbroek, Zolf, Moes, Oostindie, Poessenouw, Willemina van Der Wall en De Winter.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Vonk / Verheezen / Nuijtemans / van der Zande - www.genealogieonline.nl/stamboom-vonk

Een genealogische publicatie door Coert Vonk met gegevens over onder andere de families Van der Zande, Verheezen, Vonk, Nuijtemans, Verheesen, Van Oevelen, Groffen, Mertens en Bakx.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website