stamboomgids

Zoekresultaten 'De Graaf' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 606:

Gouda - home.planet.nl/~jlafeber/BegraafboekGouda.html

Index gaarderregister begraven 1777-1779, in deze periode nov. 1777 tot en met mrt. 1779 werden doodsoorzaken genoteerd.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website

Bidprentjes van Jan Hofstee, voor namelijk uit Limburg - www.bidprentjesbank.nl

Het bestand telt meer dan 80.500 prentjes en ruim 2000 van de algemene begraafplaats te Lindenheuvel Geleen.

Categorie: Bronnen » Familieberichten   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Assche - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-assche

Een publicatie door G.P. van As met gegevens over oa. de families Van As, Van Ast, Van Assche, Van Assen, Van Asch, Van Grimbergen, Van Ranst, Berthout, De Graaf en Van Aschs.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Elie - www.genealogieonline.nl/stamboom_elie

Gegevens over oa. de families Elie, Eijpe, Theijn, Nijman, Zuurhout, Hullegie, Bos, Buttner, Heijkenschijt en Palsgraaf.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/stamboom-boomsma

Een publicatie door F. Boomsma met gegevens over oa. de families Boomsma, De Graaf, Van Huizen, Van der Veen, De Jong, De Vries, Akkerman, Willems Van Der Veen, De Boer en Postma.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Otter - www.genealogieonline.nl/stamboom-otter

Gegevens over oa. de families Otter, Van der Graaf, Willering, Slot, Bakker, Okken, Padding, Broersma, Van Haeringen en Baas.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van den Berg - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-berg

Een publicatie door B.W. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van den Bergh, Klijnsmit, Oskam, Burggraaf, Verveer, Versluijs, Elzinga, Huisman en De Visser.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Vermeer - www.genealogieonline.nl/genealogie_vermeer

Genealogie met oa. gegevens over de families Klaver, Vermeer, Coƫlho, Van Kommer, Nunes, Tijssen, Claver, Koning, De Graaf en Klaassen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Pelt en Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_pelt_en_sluijter

Gegevens over oa. de families Molegraaf, Escabache, De Jong, Lavino, Van Pelt, Van den Berg, Wagemakers, Paans, Bekkers en Sluijter.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom-sluijter

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Sluijter, Molier, Degenaar, Smehuijzen, Schuurmans, De Koning, Van Paassen, De Graaf, Maas en Van der Kooij.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website