stamboomgids

Zoekresultaten 'De Koe' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 317:

Stamboom Hobers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobers

Een publicatie door W. Hobers met gegevens over oa. de families Hobers, Van Almelo, Lubberts, Tangenberg, Jacobs, Wilkes, Jansen, Koens, Van Almelo (Tweeling) en Lok.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Twillert - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-twillert

Een publicatie door H. van Twillert met gegevens over oa. de families Rensselaer, Twiller, Roosevelt, Twillert, Vermeer, Malestein, Koelewijn, Broeck, Huijgen en Travaille.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Welling - www.genealogieonline.nl/stamboom_welling

Gegevens over oa. de families Welling, Koenen, Hendriks, Feer, Renes, Van Mierlo, Bilders, Van Kesteren, Van der Maath en Hagen.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Prenger - www.genealogieonline.nl/stamboom-prenger

Een publicatie door Jan Prenger met gegevens over oa. de families Prenger, Hallie, Koel, Venema, London, Dusschoten Van, Wolthers, Bruins, Wirtjens en Lameris.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fay van Meurs - www.genealogieonline.nl/stamboom-fay-van-meurs

Een publicatie door Ingrid van Meurs met gegevens over oa. de families Bogart, Bogerd, Bogaard, Bogaert, Schoonakker, Bogert, De Koeijer, Van Hoorn, Bogaart en Boogaard.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hensen / Nanninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-hensen-nanninga

Een publicatie door A. Hensen met gegevens over oa. de families Jans, Wildeman, Van Der Pruik, Boven, Geerts, Buitenweg, Wybenga, Pater, Koers en Hindriks.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Wilde - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-wilde

Een publicatie door W. de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Vroemen, Van Wasbergen, Koenen, Brandsen, Verheij, Van Rouendal, Van Beek, Rodrigo en Van Roosendaal.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Homma - www.genealogieonline.nl/stamboom-homma

Een publicatie door J.P. Homma met gegevens over oa. de families Homma, De Jong, Arends, Heijer, Koehorst, Hacquebard, Giezen, Weisfelt, Klaasen en De Ridder.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Koek - www.genealogieonline.nl/genealogie-koek

Een publicatie door Kees Koek met gegevens over oa. de families Koek, Van Heek, Ter Kuile, Stroink, Ten Cate, Blijdenstein, Kock, Jannink, Van Lochem en Stoett.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Bodmer, Sluis en Van de Burgt - www.genealogieonline.nl/genealogie-bodmer

Een publicatie door Susan Bodmer met gegevens over oa. de families Bodmer, Sluis, Bredius, Wiersema, Jans., Van der Star, Wieringa, Bakker, Sluijs en Bontekoe.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website