stamboomgids

Zoekresultaten 'De Moes' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 50:

Stamboom Botter - www.genealogieonline.nl/stamboom-botter

Een publicatie door Hilbert Botter met gegevens over oa. de families Botter, Profijt, Koster, Moes, Smit, Schonewille, Buter, Lulofs, Dekker en Bakker.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Koops - Harms - www.genealogieonline.nl/genealogie-koops-harms

Een publicatie door I. en G. Koops met gegevens over oa. de families Martens, Vos, Moes, Kootstra, Wolters, Oost, Koops, Boelen, Bos en Smit.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Parenteel Moes - www.genealogieonline.nl/parenteel-moes

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Moes, Post, Boers, Oost, Vos, Kuipers, Van Laar, Otten, Hommes en Hooiveld.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stremmelaar / Van den Dongen - www.genealogieonline.nl/stamboom-stremmelaar-van-den-dongen

Een publicatie door Jan van Veen met gegevens over oa. de families Stremmelaar, Van den Dongen, Van den Dungen, Kwint, Roepert, Kok, Moes, Hersevoort, Stoter en Dekker.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Entjes - www.genealogieonline.nl/stamboom-entjes

Een publicatie door Jan Entjes met gegevens over oa. de families Zwiep, Zwiep ( Swijp ) ( Swiep ), Entjes, Schonewille, Moespot ( Zwiep ( Swijp ) ( Swiep ) ( Schwiep ), Kroezen, Pol, Vos, Moes (Zwiep) ( Swijp ) ( Swiep ) ( Schwiep ) en Oelen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Genealogie Harinck - www.genealogieonline.nl/genealogie-harinck

Een publicatie door J.M. Uckerman-Riemer met gegevens over oa. de families Harinck, De Jonge, De Jongh, Van Liere, Verberkmoes, Verdonk, Egter, Markusse, Oudkerk en Sinke.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Het Nijhuis Erfstuk - www.genealogieonline.nl/het-nijhuis-erfstuk

Een publicatie door G.A. Nijhuis met gegevens over oa. de families Kuiper, De Witte, Nijhuis, Franke, Mulder, Blaak, Moes, De Vroege, Letteboer en Eggink.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Twan Kessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-twan-kessels

Een publicatie door Twan Kessels met gegevens over oa. de families Kessels, Janssen, Philipsen, Lemmen, Peeters, Van der Sterren, Smollers, Bartels, Moes (Maus) en Hilkens.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brons - www.genealogieonline.nl/stamboom-brons

Een publicatie door H.F. Brons met gegevens over oa. de families Houkes, Moes, Scheerhoorn, Jans, Oost, Pepping, Boekholt, Kroeze, Dijkstra en Sligter.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Deelstra, Balk, Van den Bos en Kamphof - www.genealogieonline.nl/stamboom-deelstra

Een publicatie door Jaap Deelstra met gegevens over oa. de families Van Aalderen, Bedijs, Deelstra, Balk, Hummel, Kamphof, Krikke, Michielse, Almoes en Rombeek.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website