stamboomgids

Zoekresultaten 'De Veer' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 136:

Stamboom Van der Grift - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-grift

Een publicatie door Jolanda van der Grift met gegevens over oa. de families Van der Grift, Van Doezum, Boelens, Van der Heide, Pijpstra, Faber, Postma, Van der Veer, Jacobs en Wybenga.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kole - www.genealogieonline.nl/genealogie-kole

Een publicatie door J.W. Kole met gegevens over oa. de families Koole, Kole, Westveer, Cole, Marinissen, Coole, Klap, Wisse, De Jonge en Jans.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Middag - www.genealogieonline.nl/stamboom-middag

Gegevens over oa. de families De Kreij, Middag, Middagh, Van Renswoude, Middaugh, Van Renswou, Van Ewijk, Nederlof, Van der Veer en Van den Broek.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Braam - www.genealogieonline.nl/braam-stamboom

Een publicatie door Erik Braam met gegevens over oa. de families Braam, Jansen, Braem, Hendriksen, Schmitz (Smits), Milder, Roelofs, Hergraven (Herregraven), Nijenhof en Terveer.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Laterveer - www.genealogieonline.nl/stamboom_laterveer

Stamboom Laterveer met oa. gegevens over de families Laterveer, Driessen, Bekooy, Mommers, Van Steenwijk, Maas, Van der Slot, Van der Horst en Jansen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van den Berg - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-berg

Een publicatie door B.W. van den Berg met gegevens over oa. de families Van den Berg, Van den Bergh, Klijnsmit, Oskam, Burggraaf, Verveer, Versluijs, Elzinga, Huisman en De Visser.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Velde - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-velde

Een publicatie door Gerard Oosterveen met gegevens over oa. de families Van der Velde, De Vries, Postma, Van der Heide, Zijlstra, Van der Veer, Dijkstra, Van der Veen, Visser en Jansma.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burkels - www.genealogieonline.nl/stamboom-burkels

Gegevens over oa. de families Burkels, Schaafsma, Van Gelderen, Tijmens, Boersma, Van der Veer, Spoelstra, Bos, Kasbergen en Smits.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom van der Veen/van Toor - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-veen-van-toor

Gegevens over oa. de families Toor, Veen, Jansz, Brakel, Holl, Tienhoven, Ottelander, Veer, Hiddema en Smid.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Veerdonk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-veerdonk

Gegevens over oa. de families Van de Veerdonk, Van de Veerdonck, Van Uden, Smulders, Dobbelsteen, Van Boven, Van Swaenbergen, Van Grinsven, Van der Sloot en Verhagen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website