stamboomgids

Zoekresultaten 'De Vente' (in alle categorieën)

Resultaten 41 - van 49:

Historisch Centrum Overijssel - www.openarch.nl/hco

Bronnen: BS Overlijden, BS Geboorte, BS Huwelijk

Plaatsen: Zwolle, Deventer, Enschede, Kampen, Hengelo, Avereest, Stad Almelo, Almelo, Lonneker, Ambt Almelo, Steenwijk, Wierden, Haaksbergen, Zwollerkerspel, Vriezenveen, Steenwijkerwold, Raalte, Losser, Oldenzaal, Rijssen, Borne

Categorie: Archieven » Open Archieven   Filter


Screenshot van website

Stadsarchief Amsterdam - www.openarch.nl/saa

Bronnen: DTB Dopen, Bevolkingsregister, DTB Begraven, Ondertrouwregister, Gezinskaart, Notariële archieven, Gezinskaarten, Politierapporten, Militieregisters, Patientenregister, Transportakten, Tewerkgesteldenregistratie, Confessieboeken, Vreemdelingenregister, Pensioenkaarten, Paspoortaanvragen, Marktkaarten, Inschrijfboeken, Overlijdensregister, Register Waterloo gratificaties, Lidmatenregister

Plaatsen: Amsterdam, Buiksloot, Sloterdijk, Abcoude, Antwerpen, Diemen, Amstelveen, Sloten, Utrecht, Ouderkerk, Nieuwendam, Deventer, Haerlem, Haarlem, Loenen, Edam, Campen, Weesp, Zaandam, Schellingwoude, Mechelen

Categorie: Archieven » Open Archieven   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Ebbing - www.familiearchivaris.nl/2380

Dag allemaal, met dit familiearchief willen we proberen om foto's en verhalen van de familie Ebbing op één plaats samen te brengen. Kijk rustig rond, op- en aanmerkingen horen we graag! groeten van Jan (Deventer) en Annemarie (ook Deventer)

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vervoort, Harrewijn, Sorbán, Balogh - www.genealogieonline.nl/stamboom-vervoort-harrewijn

Een genealogische publicatie door Levente Vervoort met gegevens over onder andere de families Rombouts, Vervoort, Stoffels, Harrewijn, Govaerts, Lambrecht, Erzsébet, Rosenkranz en József.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Muzerie - www.genealogieonline.nl/stamboom-muzerie

Een genealogische publicatie door Alexandra Muzerie met gegevens over onder andere de families Muzerie, Sterck, Van Someren, Bakker, Muserie, Den Besten, Van Oort, Goebel en Van Deventer.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krol, Deventer - www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-deventer

Een genealogische publicatie door Maria Vos - Blekemolen met gegevens over onder andere de families Krol, Dinger, Horstman, Van Weel, Brandt Corstius, Van Driel Krol, Kroon, Smit en Feith.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Family Tree Dingemanse - www.genealogieonline.nl/family-tree-dingemanse

A genealogical publication by Mieke Dingemanse with information about, among others, the families Dingemanse, Ransijn, Ventevogel, Meerman, Klusener, De Ridder, De Nooijer, Jobse and Van Belzen.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Martens-Depoorter - www.genealogieonline.nl/stamboom-martens-depoorter

Een genealogische publicatie door Peter Martens met gegevens over onder andere de families Vande Walle, Martens, Weytsman, Depoorter, Pollez, Foulon, Cousaert, Gheerolfs en Deventer.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Wijnen - Deventer - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-wijnen-deventer

Een genealogische publicatie door Harold van Wijnen met gegevens over onder andere de families Kloppers, Van Wijnen, Ter Haar, Riefman, Muil, Sloeseman, Pieket, Onstenk en Speldekamp.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website