stamboomgids

Zoekresultaten 'Dool' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 18:

Stamboom Lukaart - www.genealogieonline.nl/stamboom_lukaart

Gegevens over oa. de families Lukaart, Hoek, Luikaart, Wiggers, Noordegraaf, Neeleman, Dorst, Verdoold, Toebes en Ormel.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van den Hoek - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-den-hoek

Een publicatie door Cees Jan van den Hoek met gegevens over oa. de families Van den Hoek, Den Daas, Bijland, Van den Dool, Pels, Van Holstein, De Jong, De Wissel, Van der Hoek en Vlasveld.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Westlandse Vermeer's - www.genealogieonline.nl/westlandse-vermeers

Een publicatie door S. Vermeer met gegevens over oa. de families Vermeer, Moerman, Van der Lugt, Burger, Boers, Koornneef, Van den Dool, De Bruijn, Korpershoek en Klapwijk.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Neuteboom - www.genealogieonline.nl/stamboom-neuteboom

Een publicatie door Andre Anjema met gegevens over oa. de families Neuteboom, Brakel Van, Dool, Laven, Kruit, Buuren Van, Huigens, Bolster De, Arnoldus en Koperen Van.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kramer - Jobse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-jobse

Een publicatie door Kees Kramer met gegevens over oa. de families Solleveld, Storm, Van Velden, Koch, Boers, Zonneveld, Van den Dool, Hogenraad, Hoogenraad en Voois.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Slabbaert, Doolhage, Van der Linden, Lormye, Lermire, Vermeeren uit Zeeland. Families Sinke, Sincke, Zyncke uit Schore en Biezelinge.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Ree Doolaard, Kleinsmit en Vis - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-ree-doolaard

Een publicatie door Kees Cramer met gegevens over oa. de families Kleinsmit, Van der Ree Doolaard, Vis, Van der Weijden, Van der Burgh, Polderdijk, Van der Sluis, Moerkerken, De Heer en Dorsman.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Samboom Van Santen en Buma - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-santen-en-buma

Een publicatie door Remco van Santen met gegevens over oa. de families Datetest, De Kruijk, Van Santen, Kruijk Verdool, Verdool, De Leeuw, Buma, Kroon, Van Wijk en Kruijk.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verdoold - www.genealogieonline.nl/stamboom-verdoold

Een publicatie door J. Verdoold met gegevens over oa. de families Verdoold, Van den Heuvel, Oudenes, Goudriaan, Dekker, Kapteijn, Van der Graaf, Van der Weide, Westerhout en Van Dam.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Gier-van den Boogaard-Koetsier - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-gier-van-den-boogaard-koetsier

Een publicatie door Marian Verdonk met gegevens over oa. de families Van den Boogaard, Koetsier, De Gier, Hofland, Van Wieringen, Burggraaff, Van (Den?) Dool, Kapteijn, Griffioen en Kamper.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website