stamboomgids

Zoekresultaten 'Edens' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 13:

Stamboom Rozet, Genealogie Leegstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-rozet-genealogie-leegstra

Een publicatie door Karin Leegstra-de Beer met gegevens over oa. de families Rozet, Pelt, Tielman, De Beer, Jackstein, Verboon, Croes, Post, Noija en Theedens.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Abbes - www.genealogieonline.nl/stamboom-abbes

Een publicatie door Bob Abbes met gegevens over oa. de families Abbes, Eltjes, Oosting, Dik, Starke, Bruins, Mulder, Doedens, Georgius en Meijer.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Jan Zweep - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jan-zweep

Een publicatie door J. Zweep met gegevens over oa. de families Mein, Jans, Zweep, Harms, Koers, Lutjeboer, Cornelis, Ritz, Edens en Jonge.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smit - www.genealogieonline.nl/familiestamboom-smit

Een publicatie door Willem Smit met gegevens over oa. de families Smit, Winkel, Van Pruissen, Van der Stelt, Falet, Van Leiden, Fresco, Van Amerongen, Van Delft en Sleddens Of Siedens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Australian Institute of Genealogical Studies - www.aigs.org.au

Gebaseerd in Melbourne, biedt diverse ledenservices en bronnen voor bezoekers.

Categorie: Internationaal » AustraliĆ«   Filter


Screenshot van website

Stamboom Niemeijer-Dreijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-niemeijer

Een publicatie door Arjan Niemeijer met gegevens over oa. de families Niemeijer, Nuis, Dreijer, Luppens, Mulder, Bulten, Edens, Hamster, Meijer en Ammersken.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Waaksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-waaksma

Een publicatie door Linda Edens-Waaksma met gegevens over oa. de families Waaksma, Smits, Braaksma, Van der Meulen, Piebes, Spandaw, Heeren, Bouma, Procee en Van Kuiken.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Familieonderzoek van familie Post uit Urk - www.genealogieonline.nl/familieonderzoek-post-uit-urk

Een publicatie door Theo Klein met gegevens over oa. de families Holst, De Wilde, Meedendorp, Hukema, Rietmeijer, Huisman, Doedens, Kooistra, De Koning en Fidder.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pots - www.genealogieonline.nl/stamboom-pots

Een publicatie door Adrianus Martinus Pots met gegevens over oa. de families Pots, Pestman, Jager, Doedens, Klooster, Oldenburger, Olijve, Kooistra, Van Leeuwen en Bartelds.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Groenendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-groenendijk

Een genealogische publicatie door Arnold Groenendijk met gegevens over onder andere de families Groenendijk, Oaten, Veldhuizen van Zanten, Riding, Mcallef, Edens, Van der Veen, O'brien en Franssen.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website