stamboomgids

Zoekresultaten 'Eelman' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 19:

Genealogie Gomes - www.genealogieonline.nl/genealogie-gomes

Een publicatie door R. Gomes met gegevens over oa. de families Stam, Gomes, Dekker, Kikkert, Ran, Eelman, Bakker, Smit, Wijker en Zwart.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Spaan - www.genealogieonline.nl/stamboom-spaan

Een publicatie door S. Pepping met gegevens over oa. de families Spaan, Hartman, Ruiter, Waterman, Hazewinkel, Ten Hove, Speelman, Luttje, Telkamp en Tuin.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Sleeckx - www.genealogieonline.nl/genealogie-sleeckx

Een publicatie door Jozef Sleeckx met gegevens over oa. de families Kennis, Sleeckx, Schrauwen, Rombouts, 's Grauwen, Peelman, Van den Kyeboom, Smits, Minne en Sebrechts.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Kuijk tak Amsterdam/Rotterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kuijk-tak-amsterdam-rotterdam

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Kuijk, Van Eijk, Bosman, Schuurmans, Van Vliet, Peelman, Diederiks, Van Welsenes, De Graaf en Lobeck.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Spekman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spekman

Een publicatie door Willem Spekman met gegevens over oa. de families Spekman, Wesling, Groeneweg, Goetzee, Raadgever, Speelmans, Vermeer, Boechta en Cousijnse.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Veugelink en Speelmans - home.zonnet.nl/famveugelink/site/home.htm - via Internet Archive

Veugelink, Voegelinck, Vogelink, (g), Speelmans, Spielmans.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Monsou-Plaatsman - www.genealogieonline.nl/stamboom-monsou-plaatsman

Een genealogische publicatie door M Monsou - Plaatsman met gegevens over onder andere de families Bakker, Boon, Eelman, Brouwer, Plaatsman, Bruin, Lancee (Lancée), Kikkert en Dekker.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verlée - www.genealogieonline.nl/verlee-stamboom

Een publicatie door Mathias Verlee met gegevens over oa. de families Pardo, Peelman, Van Cauwenbergh, Van Couwenberghe, Maertens, Van Cauwenberg, Geerolf, Verlée, Windey en Lefebure.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Dingeman Hendrikse Legacy - www.genealogieonline.nl/dingeman-hendrikse-legacy

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Ooms, Stout, Boon, Keijser, Bakker, Van den Heuvel, Gelderblom, Kik, Eelman en Terlouw.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Keijser - www.genealogieonline.nl/stamboom-keijser

Een publicatie door Dingeman Hendrikse met gegevens over oa. de families Keijser, Boon, Koning, Bakker, Roeper, Kooiman, Dijksen, Eelman, Schneider en Over.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website