stamboomgids

Zoekresultaten 'Elsing' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom Niemeijer - www.genealogieonline.nl/niemeijer-stamboom

Een publicatie door Fred Niemeijer met gegevens over oa. de families Niemeijer, Kempen, Zuur, Elsinga, Wielinga, Valk, Meulman, Kok, De Jonge en Smit.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Gessel - Kruis - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gessel-kruis

Een publicatie door C. Teitink met gegevens over oa. de families Van Gessel, Gelsing, Kruis, Hakvoort, Wegh, Kruijs, Gelsink, Jansen, Gelsinck en Schlaghecke.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Otten en Elsing - www.genealogieonline.nl/stamboom-otten-en-elsing

Een publicatie door Cees Otten met gegevens over oa. de families Otten, Elsing, Heijnekamp, Krombeen, Lobbezoo, Paauwe, Janse, Van Eijk, Lith en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dobbelstein-Gieskes - www.genealogieonline.nl/stamboom-dobbelstein-gieskes

Een publicatie door Dobbelstein - Gieskes met gegevens over oa. de families Delsing, Gieskes, Smeets, Van Deursen, Bastings, Sterken, Van Spanje, Van Beringen, Manders en Van Rooij.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Genealogische pagina van Marga en Sietze Elsinga - www.elsinga-s.nl

Familienamen Elsinga, Flapper, Hende, Schaper, Zijlstra, Booij, Voorvaart, Fokkelman, Abeling, Bidprentje, Bekema

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smeets Lücker Welters Charles - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets-welters

Een publicatie door Dimphy met gegevens over oa. de families Smeets, Welters, Charles, Lücker, Berbers, Konings, Ramakers, Delsing, Rensing en Beckers.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Omlo(o) - www.genealogieonline.nl/genealogie-omlo

Een publicatie door Hans Omlo met gegevens over oa. de families Omloo, Omlo, Omloij, Mols, Cuijpers, Delsing, Janssen, Geurts, Omloij (Omloy) en Graus.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Slangen-Stikkelbroeck - www.genealogieonline.nl/stamboom-slangen-stikkelbroeck

Een publicatie door Ria Melskens met gegevens over oa. de families Slangen, Stikkelbroeck, Wijnen, Gordebeke, Tubée, Gurdebeke, Stikkelbroek, Bovens, Delsing en Canters.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom David Scheuermann - www.genealogieonline.nl/stamboom-david-scheuermann

Een publicatie door Jan van der Hoff met gegevens over oa. de families Scheuermann, Linschoten, Van Gorkom, Groenendijk, Fleur, Westerhuis, Broekman, Eelsingh, Last en Pool.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Voorouders Jakob Hendrik Brinkman - www.genealogieonline.nl/voorouders-jakob-hendrik-brinkman

Een genealogische publicatie door Jakob Hendrik Brinkman met gegevens over onder andere de families Roorda, Van der Meulen, Jellema (Yelkema, Jelckama), De Vries, Benedictus, Algera, Elsinga, Brinkman en Noordveld.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website