stamboomgids

Zoekresultaten 'Ensing' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 29:

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Peijsel - www.genealogieonline.nl/stamboom-peijsel

Een publicatie door Ben Peijsel met gegevens over oa. de families Mostert, Van den Berg, Hensing, Van Gils, Van der Eijk, Boef, Van Wensveen, Van Leeuwen, Bosman en Van der Wees.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-visser

Een publicatie door Eric de Visser met gegevens over oa. de families De Visser, Scheurwater, Ensing, Kornel, Slomp, Reehorst, Abbema, Alleblas, Van der Net en Preesman.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hegger - www.genealogieonline.nl/stamboom-hegger

Een publicatie door Dick Hegger met gegevens over oa. de families Hegger, Rieck, Mensing, Ranshuysen, Kraak, Strübel, Brineker, Ankum, Kettmann en Klerk De.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Funcke - www.genealogieonline.nl/stamboom-funcke

Een publicatie door B.Funcke met gegevens over oa. de families Haack, Van Bebber, Baumann, Rissmann, Lensing, Lueb, Kraus, Deymann, Otten en Moog.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Genealogie van Jacobus Wensink - www.genealogieonline.nl/genealogie-jacobus-wensink

Een publicatie door Jaap Wensink met gegevens over oa. de families Wensink, Wensing, Becks, Kinkelaar, Terbrack, Klingshirn, Munnik, Wenning, Vinju en Budding.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Tijert - www.genealogieonline.nl/stamboom-tijert

Een publicatie door Tijert met gegevens over oa. de families Tijert, Hubers, Morsman, Rensing, Egberink Op Beuvink, Oude Nijhuis, Helthuis, Knoef, Meyerink en Egbers.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Boer-Vennis - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-boer-vennis

Een publicatie door Carla de Boer-Vennis met gegevens over oa. de families Schokker, Ensing, De Boer, Ten Berge, Vennis, Fennes, Sloot, Minke, Van Schalkwijk en Vonk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wolfering - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolfering

Een publicatie door B. Wolfering met gegevens over oa. de families Zappe, Große Schwiep, Wolfering, Wernery, Thor Swiepe, Michels, Wolfering Gr. Rensing, Wermer, Swiep en Wolferink.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Mensingeweer - www.vpnd.nl/gr/mensingeweer_dtb.html

Doop, trouw en lidmaten NG (1674-1808) * Van Papier Naar Digitaal

Categorie: Bronnen » Regionaal » Groningen   Filter


Screenshot van website