stamboomgids

Zoekresultaten 'Ensing' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 29:

Stamboom Schrauwers - www.genealogieonline.nl/stamboom-schrauwers

Een publicatie door Emile Schrauwers met gegevens over oa. de families Schrauwers, 's Grauwers, De Rooij, Wijdemans, Gijzen, Swolfs, Hensing, Van Lier, V. Houdt en Schoutens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ilsinck > Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilsinck-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood, Kappers en Van Frankrijk.

Categorie: Familienamen » I   Filter


Screenshot van website

Stamboom Te Velde - www.genealogieonline.nl/stamboom-te-velde

Een publicatie door Eric te Velde met gegevens over oa. de families Te Velde, Ensing, Kieft, Kremer, Braam, Mulder, Venema, Bontekoe, Pieters en Fraai.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Indië gangers uit Stokkum (Bergh) - www.berghapedia.nl/index.php/Deelnemers_Politionele_Acties#Stokkum

Gerritsen, Kuster, Kroezen, Lensing, Meijer ( Elferen ), Raaijman, R?, Verstegen, Welling, Wijnands, Wissink

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eising - www.genealogieonline.nl/stamboom-eising

Een publicatie door Jan Eising met gegevens over oa. de families Eising, Kuik, De Jonge, Huizing, Wolters, Bruins, Schutrups, Lanting, Ensing en Fransens.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobus Wensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobus-wensink

Een publicatie door Jaap Wensink met gegevens over oa. de families Wensink, Wensing, Becks, Kinkelaar, Terbrack, Klingshirn, Munnik, Wenning, Budding en Blok.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Smeets Lücker Welters Charles - www.genealogieonline.nl/stamboom-smeets-welters

Een publicatie door Dimphy met gegevens over oa. de families Smeets, Welters, Charles, Lücker, Berbers, Konings, Ramakers, Delsing, Rensing en Beckers.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hamhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamhuis

Een publicatie door Fred Hamhuis met gegevens over oa. de families Hamhuis, Korterink, Egberts Hamh'uis, Jansen, Ensing, Hamhuis (Voormaals Wilps), Derks, Reinders, Hakkers en Kampherbeek.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom van Jakob Wensink (Wenzing) - gw2.geneanet.org/jaapwensink

In Bocholt, Westfalen vinden we de voorvaderen terug van de stamboom Wensink onder de naam Leykinck, Feltkamp of Wensing

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Richard - www.genealogieonline.nl/stamboom-richard

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Richard, Regien, De Roo, Beenke, Lambert, Baggelaar, Mulder, Mensing, Dresselhuis en Van As.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website