stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 444:

Nakomelingen Gerrit van Dien - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-gerrit-van-dien

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Van Diejen, Van Dien, Oosterbroek, Van Dijen, Van Die, Te Riet, Jordaan, Pach, Mackenstein en Wester.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Westerman - www.genealogieonline.nl/stamboom_westerman

Gegevens over oa. de families Westerman, Klooster, Doornbos, Panjer, Dutmer, Wierenga, Sassen, Zaskers en Wieringa.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Welling - www.genealogieonline.nl/stamboom_welling

Gegevens over oa. de families Welling, Koenen, Hendriks, Feer, Renes, Van Mierlo, Bilders, Van Kesteren, Van der Maath en Hagen.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Streek - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-streek

Een publicatie door H. van de Streek met gegevens over oa. de families Westera, Van de Streek, Kroon, Westra, Van 't Land, Vande Streek, Van Dijk, Gerrits, Willems en Van der Streek.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van de Ketterij - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-ketterij

Gegevens over oa. de families Van de Ketterij, Van Belzen, De Nooijer, Jobse, De Ridder, Schroevers, Meerman, Marijs, Meulmeester en Van de Gruiter.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Wouda - www.genealogieonline.nl/genealogie-wouda

Een publicatie door C. Wouda met gegevens over oa. de families Wouda, Conrads, De Boer, Westerhuis, Van der Vaart, Holt, Hoeksma, Mali, Rinsema en De Jong.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Den Dikkenboer - Koolmees - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-dikkenboer-koolmees

Een publicatie door C. en J. den Dikkenboer met gegevens over oa. de families Den Dikkenboer, Loovens, Veldink, Van Gilst, Van Os, Ewijk, Pinkster, Burger, Wermeester en Vermeulen.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Plas - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-plas

Een publicatie door Nico van Gogh met gegevens over oa. de families Van der Plas, Vermeulen, Van der Toorn, Verhoeckx, Manneken, Krabbendam, Ritmeester, Van der Kleij, Van Gogh en Collignon.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wesselman - www.genealogieonline.nl/stamboom-wesselman

Een publicatie door J. Wesselman met gegevens over oa. de families Wesselman, Van der Meer, Koek, Van Bemmelen, Bogman, Klein, Bakker, Deele, Bouwmeester en Fransen.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stolle-Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-stolle-smits

Een publicatie door T. Stolle met gegevens over oa. de families Hoedeman, Smits, Vesters, Klerkx, Flieger, Remi, Verhoeven, Stolle, Van den Hoeven en Manders.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website