stamboomgids

Zoekresultaten 'Ester' (in alle categorieën)

Resultaten 441 - van 449:

Stamboom van Kampen-Westerink - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-kampen-westerink

Een genealogische publicatie door Monique van Kampen met gegevens over onder andere de families Van Kampen, Westerink, Van Dijk, Zuurendonk, Vonk, Keijser, Van der Loo en Schiks.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Meijer Siddeburen - www.familiearchivaris.nl/2672

De Meijers in Siddeburen waren landbouwers. In rechte lijn afkomstig uit Oost-Fiesland (Kirchdorf Bij Aurich). In 1725 trouwde Jan Lauwers (Lorentz) met Bauwke Jans in Borgsweer. Een andere lijn volgend komen we in Westerwolde in de persoon van Zwaantje

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Het Bezemklokje - hetbezemklokje.be

Het Bezemklokje is een heemkundekring die het verleden van Turnhout wil koesteren, bewaren en delen.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ   Filter


Screenshot van website

Familie Westerink - www.genealogieonline.nl/familie-westerink

Een genealogische publicatie door Westerink met gegevens over onder andere de families Vuijk, Westerink, Van Asselt, Goudsblom, Kuiper, Essenburg, Trip, Jans en Gerrits.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schipper en Duin, Hoekstra en Leemberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-schipper-en-duin-hoekstra-en-leemberg ...

Een genealogische publicatie door Christel Schipper met gegevens over onder andere de families Hoekstra, Schipper, Duin, Stuiver, De Jong, De Vries, Jans, Meinen en Westerhof.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gunsters (Timmer) - www.genealogieonline.nl/stamboom-gunsters-timmer

Een genealogische publicatie door John Timmer met gegevens over onder andere de families Timmer, Erents, Ghoerahoe, Gunsters, Van Veen, Sinot, Westermolen, Hoven en Huiberts.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Reedijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-reedijk

Een genealogische publicatie door Stephanie Reedijk met gegevens over onder andere de families Reedijk, Pronk, Dekker, Harteveld, Vooijs, Van Veelen, Westerduin, Bal en Baak.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Meijer, van Willem tot David - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-meijer

Een genealogische publicatie door Ron Meijer met gegevens over onder andere de families Meijer, Van Mil, Van Aken, Haas, Drost, Van Kesteren, Baars, Keijman en Roelofsen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Anceaux - Visser - Westerveld - van Wingaarden - www.genealogieonline.nl/stamboom-anceaux-visser-westerveld-van-wingaar ...

Een genealogische publicatie door Mirko Anceaux met gegevens over onder andere de families Anceaux, Visser, Westerveld, Hardy, Van Wingaarden, Pesch, Raakman, Van Arkel en Den Dekker.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website