stamboomgids

Zoekresultaten 'Groeneveld' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 45:

Stamboom Baks - www.genealogieonline.nl/stamboom-baks

Een publicatie door E. Baks met gegevens over oa. de families Bax, Baks, Viveen, Van der Kolk, Van Vugt, Back, Hartman, Kentie, Bacx en Groeneveld.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Peters / Van Delft - www.genealogieonline.nl/stamboom-peters-van-delft

Een publicatie door B. Peters met gegevens over oa. de families Groeneveld, Van Duinen, De Mare, Broeren, Peters, Van Delft, Sijmons, Van Seeventer, Goedkoop en Numan.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Genealogie Groeneveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-groeneveld

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Groeneveld, Schreuder, Post, Ritsema, Kuiper, Boerma, Van Dijken, De Vries, Dijkema en Mulder.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Groeneveld - www.genealogieonline.nl/groeneveld-stamboom

Een publicatie door Eric Groeneveld met gegevens over oa. de families Groeneveld, Snoeij, Groenevelt, Montenij, Soetemeijer, Besemer, Schipper, Bravenboer, Langendoen en Schouten.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Koten en of Van Kooten en of Van Cooten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-koten

Een publicatie door C.J.van Koten met gegevens over oa. de families Van Kooten, Van Koten, Van Cooten, Van Loenen, Sas, Vlastuin, Van de Poll, Jacobs, Hol en Groeneveld.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Creusen Hiemerda - www.creusen-hiemerda.nl

Kwartierstaten van Creusen, Adrians, Groeneveld, Wolkenfelt, Hiemerda, vd Weijde, Faber en de Vries; plus databank

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brus-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-brus-bakker

Een publicatie door Emmy Groeneveld met gegevens over oa. de families Keuning, Bakker, Mulder, Nijhuis, Barmentloo, Haarman, Brus, Roosink, Roossink (Alias Mors) en Nahuis.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Rockanje - www.genealogieonline.nl/familie-van-eijk-tak-rockanje

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Baalen, Bravenboer, Rietdijk, Herweijer, Tuk, Meijer, Manintveld, Groeneveld en Broekman.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Mooren - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-mooren

Een publicatie door J. van der Mooren met gegevens over oa. de families Van der Mooren, Branderhorst, Broekhuizen, Van Helden, Van Mersbergen, Van den Heuvel, Hoevenaren, Van der Beek, Colijn en Groeneveld.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Ten Pierik, Kip - www.tenpierik.nl

Homepage over de familie ten Pierik, Kip Groeneveld, van der Meer en Jongbloed.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website