stamboomgids

Zoekresultaten 'Harke' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 13:

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Borger - stamboomachtkarspelen.nl/index.php/kwartierstaat-van-tetje-gea-borger

Voorouders van Jakob Borger, geboren te Achtkarspelen en Pietje van der Meulen, geboren te Achtkarspelen; wonende te Harkema-Opeinde.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Oosterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosterhuis

Een publicatie door Renée Oosterhuis met gegevens over oa. de families Oosterhuis, Oxener, Engelsman, Harkema, Brouwer, Kubbe, Greven, Kamphuis, Hamminga en Riks.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Groot en Ten Harkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groot-en-ten-harkel

Een publicatie door Adriaan de Groot met gegevens over oa. de families Ten Harkel, Mallon, Te Harkel, Molenbroek, Ten Herkel, De Groot, Mantel, Ox, Lanfermeijer en Evendijk.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie Roelf Pieters Takens - www.genealogieonline.nl/genealogie-roelf-pieters-takens

Een publicatie door Leida Mosselman met gegevens over oa. de families Takens, Makken, Ottens, Til, Dijk, Van Duinen, Harkema, Nieveen, Clason en Meijer.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Parenteel van Harpe Harkes Snoek - home.casema.nl/gmwiel

Parenteel van Harpe Harkes Snoek sinds ~1760

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Martens Harkes Smits - www.genealogieonline.nl/stamboom-martens-harkes-smits

Een publicatie door Harry Smits met gegevens over oa. de families Smits, Houtstra, De Boer, Lovius, Lemessen, Goffes, Smid, Olst, Rinses en De Jong.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hendriks - www.genealogieonline.nl/familie-hendriks-stamboom

Een publicatie door Arne Hendriks met gegevens over oa. de families Hemelop, Steltenpohl, Berghoef, Kommer Van Den, Grooff, Hendriks, Harkes, Nieuwerf, Hertog Den en Backum.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Emo Sikkema - www.genealogieonline.nl/stamboom-emo-sikkema

Een publicatie door Emo Sikkema met gegevens over oa. de families Oolgaard, Sikkema, Leemburg, Harkes, Van der Graaf, Van Hoek, Dennekamp, Van Leeuwen, Mennes en Van Dijken.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Boerengeslacht Wonnink - www.genealogieonline.nl/boerengeslacht-wonnink

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Wonnink, Ten Harkel, Norde, Ten Have, Schuurs, Broshuis, Wevers, Boers, Jansen en Van Waldburg.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website