stamboomgids

Zoekresultaten 'Hoogendijk' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 12:

Hoogendijk - home.kpn.nl/ooms51/GENHoogendijk.htm

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Pieter Gerritse Harteveld - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-pieter-gerritse-harteveld

Een publicatie door N. Wilschut met gegevens over oa. de families Harteveld, Hartevelt, Robeerst, Durieux, Taal, Hogendijk, Hus, Bal, Hoogendijk en Westerduin.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Hartjes - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hartjes

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Hartjes, Kelderman, Pronk, Hoogendijk, Stift, Jansen, Grootveld, Visser, Ipskamp en Van der Sande.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Mandemaker - www.genealogieonline.nl/genealogie-mandemaker

Een publicatie door J. Mandemaker met gegevens over oa. de families Kleistra, Hoogendijk, Mandemaker, Vries De, Jochems Mandemaker, Klaver, Sjoerds Hofstee, Martens, Jans Kleistra en Beun.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Spraakman - www.genealogieonline.nl/stamboom-spraakman

Een publicatie door John Spraakman met gegevens over oa. de families Hoogendijk, Van der Loos, Boekhoff, De Jong, Spraakman, Harder, Derriks, Ooms, Blokker en Dorlandt.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vlasbloem - www.genealogieonline.nl/stamboom-vlasbloem

Een publicatie door Gertjan Vlasbloem met gegevens over oa. de families Vlasbloem, Van Altena, Hoogendijk, Visser, Van Dijk, Corstiaen (Willemszn)vlasblo(E)m, Vrouw Vlasbloem, Dorland, Stoker en Schouten.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hoogendijk-Würth-Muijs-van der Laan - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-laan

Een publicatie door Nicole van der Laan-Hoogendijk met gegevens over oa. de families Muijs, Nijssen, Van der Laan, Hoogendijk, Würth, Ossel, De Wit, Hardenberg, Gaal en Pothoven.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Family tree Hogendijk / Hoogendijk - www.genealogieonline.nl/family-tree-hogendijk-hoogendijk

A genealogical publication by Rodney Hoogendijk with information about, among others, the families Hoogendijk, Hogendijk, Van Aken, Van Klaveren, De Haan, Vermeulen, Spey, Riedel and Knoester.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Familiearchief Benthem - www.familiearchivaris.nl/743

De famile,s Benthem ,Stuiver en Hoogendijk en verdere aanverwanten families Familiearchivaris: Sjouke Benthem

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hoogendijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-hoogendijk

Een publicatie door Angela Holtrop met gegevens over oa. de families Holtrop, Holtrup, Hoogendijk, Eeltjes, Muilenburg, Rooken, Seijen, van, Wal, van der en Wal, van der.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website