stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Hoogstrate' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 15:

Genealogie Saaman - www.genealogieonline.nl/genealogie-saaman

Een publicatie door Silco Saaman met gegevens over oa. de families Saaman, Saman, Hoogstrate, IJzerman, Hermans, Keukelaar, Flipse, De Kraker, Van den Berge en De Jonge.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dijk - www.genealogieonline.nl/familie-van-dijk-stamboom

Een publicatie door Wijnand Herman van Dijk met gegevens over oa. de families Van Dijk, Reijertse, Rijkse, Hoogstraten, Van Haeften, Van de Bijl, Willems, Baars, Van Ommeren en Van der Graaf.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Cornelis Hubertus van Hassel - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-cornelis-hubertus-van-hassel

Een publicatie door Johan van Hassel met gegevens over oa. de families Van Hassel, Van Ginneken, Dingenouts, Joosten, Poppelier, Van Dongen, Van Hoogstraten, Thomassen, Vissers en Kamp.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Dijk - Van Zanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-dijk-van-zanten

Een publicatie door Bob van Dijk met gegevens over oa. de families Vellekoop, Wildeman, Van Dijk, Breure, Van de Wiel, Van de Vliert, Van Zanten, Hoogstrate, Zeelenberg en Boon.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Galen-Hoogstraten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-galen-hoogstraten

Een publicatie door Robert van Galen met gegevens over oa. de families Van Galen, Van Woudenberg, Van der Plank, Heijmans, Van de Giessen, Hoogstraten, Van Tiel, Van der Ven, Van Buuren en Abrahamse.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Sonke - www.genealogieonline.nl/stamboom-sonke

Een publicatie door Paul Sonke met gegevens over oa. de families Sonke, Soncke, Kosten, De Jonge, Van Oosten, Paauwe, Volmer, Bruijs, Hoogstrate en Koolaard.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Doorn - Zeeland - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-doorn-zeeland

Een publicatie door Peter van Loenen met gegevens over oa. de families Van Doorn, Van Doren, Van Dooren, Looij, Jeremiasse, Hoogstrate, Van den Berge, Van Huizen en Van Huizen.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Maas en Van 't Wout - www.genealogieonline.nl/stamboom-maas-en-van-t-wout

Een publicatie door Erwin met gegevens over oa. de families Maas, Maes, Warrens, Boeijkens, Durinck, De Maat, Van 't Wout, Hoogstraten en Hoogstraten.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Luser Stasse - www.genealogieonline.nl/stamboom-luser-stasse

Een genealogische publicatie door Hans Stasse ev Lilly Stasse Luser met gegevens over onder andere de families Baar, Stasse, Huschka, Van Heerde, Kohl, Bier, Van Hoogstraten, De Jong en Von Hatzfeld.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom van Hoogstraten - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-hoogstraten

Een genealogische publicatie door Rini van Hoogstraten met gegevens over onder andere de families Van Hoogstraten, Van Orsouw, Wolf, Van Leur, Van Schaijk, Schuurmans, Den Brok, Wittenberg en Manders.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website